Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Riu Club Hotel Negril

Jamajka, Negril

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový komplex Riu Negril
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 38 590 Kč

Dostupných: 798 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Hotel vyšší střední kategorie, 4*+, Riu Club hotel Negril, leží v letovisku Negril na Jamajce, přímo u tropické pláže. Hotel doporučujeme jak párům, přátelům, tak rodinám s dětmi. Letiště se nachází cca 80 km od hotelu.

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 2 bazény, dětský bazén, jacuzzi, sauna, posilovna, sluneční terasa, wellness centrum, restaurace, bary, bar na pláži, animační programy, dětské hřiště, dětský klub, herní místnost, obchůdky, možnost připojení k internetu. Resort se rozkládá přímo u tropické pláže.

Sport a zábava

Stolní tenis, volejbal, windsurfing, plachtění, kajaky, katamarán, potápění, šnorchlování, centrum vodních sportů. Pro děti je připraveno hřiště s programy pro děti. Využít také můžete některý z námi nabízených fakultativních výletů.

Ubytování

V hotelu je celkem 420 pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, telefon, centrálně ovládaná klimatizace, stropní ventilátor, minibar, SAT TV, rádio s budíkem, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování

Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Jamajka, přílet na Jamajku, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Jamajky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Jamajku s 1dním přestupem 2 x týdně!!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat