Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Riu Club Hotel Negril

Jamajka, Negril

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Riu Club Negril
Hotel Riu Negril
Hotelový komplex Riu Negril
Počasí
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 56 990 Kč

Dostupných: 19 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, bary, 3 bazény, dětský bazén, jacuzzi, sauna, sluneční terasa, wellness centrum, dětské hřiště, dětský klub pro děti 3-12 let, herní místnost, obchůdky, možnost připojení k internetu.

Sport a zábava

Animační programy pro dospělé a děti, posilovna, stolní tenis, volejbal, windsurfing, plachtění, kajaky, katamarán, potápění, šnorchlování, centrum vodních sportů. Využít také můžete některý z námi nabízených fakultativních výletů.

Poloha

Hotel vyšší střední kategorie, 4*+, Riu Club hotel Negril, leží v letovisku Negril na Jamajce, přímo u písčité pláže s bílým pískem. Hotel doporučujeme jak párům, přátelům, tak rodinám s dětmi. Letiště se nachází cca 80 km od hotelu.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, Wi-Fi připojení k internetu, minibar, SAT TV, rádio s budíkem, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Jamajka, přílet na Jamajku, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Jamajky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Jamajku s 1dním přestupem 2 x týdně!!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat