Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Royalton Negril

Jamajka, Negril

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 76 040 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Resort se nachází na západním konci ostrova, cca 70 km od letiště a cca 8 km od centra Negrilu, přímo u písčité pláže.

Popis

Pláž s jemným bílým pískem se nachází přímo u hotelu. Vodní sporty za poplatek.Hotel má pro své hosty k dispozici recepci, šest a la carte restaurací (mezinárodní, steakhouse, indická, japonská, mexická, italská), kulinářskou restauraci nabízející molekulární gastronomii, lobby bar, sport bar, swim-up bar, bazén, vnitřní bazén, SPA centrum, plážový volejbal, stolní tenis, lekce tance, aerobik, dětský klub a mnoho dalšího.

Ubytování

Luxusní Junior Suity s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vířivka, sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi, telefonem, trezorem, minibarem a kávovarem. Z každé suity je přímý vstup do bazénu. Výhled na moře za příplatek. Možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně, obědy, večeře), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a vybrané importované nápoje v hotelem určených časech. Klienti mohou v rámci all inclusive libovolně navštěvovat šest restaurací (mezinárodní, steakhouse, indická, japonská, mexická, italská) bez rezervace. Za poplatek pouze kulinářská restaurace.

Ostatní

Vřelé přivítání a dobře vychlazený koktejl zahájí Vaši dovolenou v tomto resortu přímo na nádherné pláži s průzračnou vodou. Těšit se můžete také na moderní pokoje, stravování v šesti restauracích a zábavu pro všechny věkové kategorie.
gps: 18.340638, -78.339021

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat