Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sandals Negril Beach Resort & Spa

Jamajka, Negril

Strava All inclusive, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Sandals Negril
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno
Cena za osobu od 69 190 Kč

Dostupných: 2 382 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Hotel Sandals Negril Beach Resort & Spa se nachází přímo na bílé písečné pláži v centru letoviska Negril. Transfer z mezinárodního letiště v Montego Bay do hotelu trvá cca 80 mibut jízdy.

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, šachy, petanque, stolní tenis, plážový volejbal, stolní hry, vodní sporty na pláži, 18ti jamkové hřiště pár minut jízdy od hotelu.

Popis

Recepce, 7 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 5 barů, k dispozic 4 venkovní bazény, 3 vířivky, lázně, sauna, masáže, konferenční místost a vybavení, směnárna, obchůdky a prádelna.Pláž s bílým pískem je přímo u hotelu.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Jamajka, přílet na Jamajku, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Jamajky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Jamajku s 1dním přestupem 2 x týdně!!!!

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi zdarma, Ipod dokovací stanice, telefon, minibar, trezor, žehlička s žehlícím prknem, balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat