Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Luxury Bahia Principe Runaway Bay

Jamajka, Runaway

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
37 °C - Oblačno
Cena za osobu od 81 990 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Luxury Bahia Principe Runaway Bay obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel je určen pouze pro osoby starší 18ti let. Transfer z mezinárodního letiště v Montego Bay trvá cca 45 minut jízdy.

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 12 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 3, bary, 3 propojené bazény, spa centrum se širokou nabídkou masáží a procedur, salon krásy, manikúra, pedikúra, sauna, pára, konferenční prostory a mnoho dalšího.

Sport a zábava

Kajaky, katamarán, windsurfing, potápění, vodní lyže. Golfové hřiště se nachází nedaleko resortu. Využít také můžete některého z námi nabízených výletů.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Jamajka, přílet na Jamajku, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Jamajky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Jamajku s 1dním přestupem 2 x týdně!!!!

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, připojení k Wi-Fi zdarma (max 2 připojení na pokoj), minibar, varná konvice, žehlička a žehlící prkno, balkon nebo terasa.

Stravování

Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat