Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Inn On The Square/Camp Okavango

Jihoafrická republika, Kapské Město

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Inn On The Square
Exotické zájezdy Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Camp Okavango ****+, Botswana – Delta Okavango: Originální a luxusní ubytování ve stylu afrických safari stanů se nachází na zalesněném ostrově Nxaragha přímo v divočině delty řeky Okavango – tedy v srdci bludiště jezer, lagun, kanálů a meandrů, vytvářejících jedinečný vodní eko systém a tedy ideální životní podmínky pro všechny druhy afrických zvířat.

Popis

Camp Okavango ****+, Botswana – Delta Okavango: Salonek, koktejlový bar, bazén, knihovna, terasa s možností opékání, prádelna.

Sport a zábava

Camp Okavango ****+, Botswana – Delta Okavango: Projížďka na deltě s průvodcem na kanoích či motorových člunech, rybaření, sledování ptáků, pěší túry do buše s rangerem.Pokoje.Koupelna s WC, terasa, klimatizace, minibar, kávovar, moskytiéra.All Inclusive.2x denně safari v terénnních vozech a lodích + plná penze včetně nápojů k jídlu (nealkoholické nápoje, místní víno a pivo).

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Kapského Města

Den 2: KAPSKÉ MĚSTO: Po příletu do Kapského Města budete přivítání zástupcem našeho partnera a odvezeni na hotel. Odpoledne vás čeká prohlídka města, zahrnující výlet na Stolovou horu (lanovka není v ceně), historické centrum a výlet na Bloubergstrand, kde se Vám naskytne nádherný výhled na Kapské Město a Stolovou horu.

Den 3: KAPSKÉ MĚSTO: Po snídani celodenní výlet k Mysu Dobré naděje. Cestou výpravná plavba k ostrovu tuleňů v zátoce Hout Bay, návštěva Boulder´s Beach s kolonií tučňáků (fakultativně) a překrásné Kirstenbosch Botanical Gardens

Den 3: . 4. den KAPSKÉ MĚSTO

Den 3: Snídaně. Volný den, lze využít k nákupům na známé promenádě V&A Waterfront či jiným aktivitám.

Den 5: DELTA OKAVANGO: Po snídani transfer na letiště. Následuje přelet do Maun v Botswaně a letecký transfer (letadly Cessna) do delty řeky Okavango. Tato oblast nabízí cca 16 tisíc km2 mokřin, buší a lagun s optimálními podmínkami k životu stovkám ptačích druhů, africkým predátorům či stádům buvolů a slonů. Odpoledne vás čeká safari v terénních vozech a tradičních kánoích.

Den 6: DELTA OKAVbANGO: Pobyt v Delta Okavango formou All Inclusive. Pobyt lze spatřit odpočinkem u bazénu, pěší výpravou do buše s rangerem či rybolovem.

Den 7: DELTA OKAVANGO: Ranní safari (záleží na časových možnostech), letecký transfer do Maun a dále do Johannesburghu, odkud poletíte zpět do Prahy

Den 8: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy

Den 8: Fakultativní výlety WALKING TRAILS Pěší výprava do africké buše v doprovodu rangera. cena: ZDARMA ZEMÍ VINOHRADŮ Výlet za proslulými víny do oblasti Stellenbosch Pearl a Franschhoek s ochutnávkou cena: 4.500,- Kč (min. 2 os.)

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Jihoafrická republika v lokalitě Kapské Město nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat