Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Victoria & Alfred Hotel

Jihoafrická republika, Kapské Město

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
20 °C - Oblačno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Poloha

Kanana ****+, Delta Okavango: Kemp se nachází přímo v srdci delty Okavango, obklopující se ostrůvky tvořené touto řekou. Osm luxusně vybavených stanů je originálně umístěno do stromů a travnatých luk, nabízejících pravou africkou atmosféru. Venkovní terasa a restaurace jsou obklopeny antickými fíkovníky.

Popis

Kanana ****+, Delta Okavango: Lounge, restaurace, bar, bazén, obchod se suvenýry.

Sport a zábava

Kanana ****+, Delta Okavango: Projížďka na deltě s průvodcem na kanoích či motorových člunech, rybaření, sledování ptáků, pěší túry do buše s rangerem.Pokoje.Koupelna s WC, terasa, klimatizace, moskytiéra.All Inclusive.2x denně safari v terénních vozech a lodích + plná penze včetně nápojů k jídlu (nealkoholické nápoje, místní víno a pivo).

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Kapského Města

Den 2: KAPSKÉ MĚSTO: Po příletu do Kapského Města budete přivítání zástupcem našeho partnera a odvezeni na hotel. Odpoledne vás čeká prohlídka města, zahrnující výlet na Stolovou horu (lanovka není v ceně), historické centrum a výlet na Bloubergstrand, kde se Vám naskytne nádherný výhled na Kapské Město a Stolovou horu.

Den 3: KAPSKÉ MĚSTO: Po snídani celodenní výlet k Mysu Dobré naděje. Cestou výpravná plavba k ostrovu tuleňů v zátoce Hout Bay, návštěva Boulder´s Beach s kolonií tučňáků (fakultativně) a překrásné Kirstenbosch Botanical Gardens

Den 3: . 4. den KAPSKÉ MĚSTO

Den 3: Snídaně. Volný den, lze využít k nákupům na známé promenádě V&A Waterfront či jiným aktivitám.

Den 5: DELTA OKAVANGO: Po snídani transfer na letiště. Následuje přelet do Maun v Botswaně a letecký transfer (letadly Cessna) do delty řeky Okavango. Tato oblast nabízí cca 16 tisíc km2 mokřin, buší a lagun s optimálními podmínkami k životu stovkám ptačích druhů, africkým predátorům či stádům buvolů a slonů. Odpoledne vás čeká safari v terénních vozech a tradičních kánoích.

Den 6: DELTA OKAVbANGO: Pobyt v Delta Okavango formou All Inclusive. Pobyt lze spatřit odpočinkem u bazénu, pěší výpravou do buše s rangerem či rybolovem.

Den 7: DELTA OKAVANGO: Ranní safari (záleží na časových možnostech), letecký transfer do Maun a dále do Johannesburghu, odkud poletíte zpět do Prahy

Den 8: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy

Den 8: Fakultativní výlety WALKING TRAILS Pěší výprava do africké buše v doprovodu rangera. cena: ZDARMA ZEMÍ VINOHRADŮ Výlet za proslulými víny do oblasti Stellenbosch Pearl a Franschhoek s ochutnávkou cena: 4.500,- Kč (min. 2 os.)

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Jihoafrická republika v lokalitě Kapské Město nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat