Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Simbavati River Lodge

Jihoafrická republika, NP Kruger

Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
23 °C - Oblačno
Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Poloha

Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve: Oblíbený kemp leží na břehu řeky Nhlaralumi v samém srdci světoznámě proslulé přírodní rezervace Timbavati. Rezervace je domovem bílých lvů a nabízí na více jak 12 000 hektarech autentické a nezapomenutelné africké safari. Lodge je ideálním místem trávení dovolené pro rodiny s dětmi.
Cape Castle Hotel ***, Kapské Město: Hotel je ideálně položen na pobřežní promenádě Waterfront, známé nepřeberným množství restaurací, barů a obchodů. Většina pokojů tak nabízí překrásné výhledy na oceán nebo Stolovou horu.Vybavaní hotelu.Restaurace, bar, bazén, obchodní centrum, internet,  klimatizace, možnost parkování.Pokoje.Apartmány jsou vybaveny koupelnou s WC, obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyňkou s jídelnou, pracovnou, klimatizací, TV, WI-FI.

Popis

Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve: 4 luxusní stany a 3 chaty, salon, restaurace, bar, bazén, suvenýry, knihovna.

Sport a zábava

Cape Castle Hotel ***, Kapské Město: V blízkosti hotelu golf, fitness centrum, tennis, squash, bowling, jízda na koni. Možnost návštěvy muzeí, divadel, či botanické zahrady. Výlety na Stolovou horu, Mys Dobré Naděje, vinic Stellenbosh či Paarl.

Ubytování

Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve: Koupelna s WC, venkovní sprcha, terasa, klimatizace.Do oblasti Timbavati Game Reserve doporučujeme prevenci proti malárii.

Stravování

Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve: All Inclusive zahrnuje plnou penzi (vyjma nápojů), čaj/kávu, 2x denně ranní a odpolední safari v otevřených terénních vozech s rangerem.

Program

Den 1: ODLET Z PR AHY: Odlet z Prahy do Kapského Města.

Den 2: KAPSKÉ MĚSTO: Přílet, ubytování v hotelu, volný program v Kapském Městě. Možnost prohlídky města zahrnující návštěvu Stolové hory, odkud budete mít jedinečnou možnost spatřit Kapské Město z jiné perspektivy. Dále doporučujeme ce-lodenní výlet k Mysu Dobré naděje, kde se potkávají vody Indického a Atlantského oceánu nebo výlet do oblasti Stellenbosch/ Paarl/Franschhoek s ochutnávkou skvělého jihoafrického vína.

Den 5: KAPSKÉ MĚSTO – SAFARI: Transfer na letiště v Kapském Městě, přelet do Hoedspruit (Kruger NP). Následuje trans fer do rezervace dle výběru, ubytování.

Den 6: SAFARI: Pobyt v africké buši skýtající všechny výhody ryze soukromé rezervace. Indivi duál ní péči rangera, detailní poznání di vočiny, komfort ubytování, dobrodružná putování za divokou zvěří a stopování „Velké pětky“ - lva, leoparda, buvola, slona a nosorožce. Program v rezervaci se skládá ze snídaně, ranního safari, odpočinku a oběda. V odpoledním horku relaxují návštěvníci u bazénu. K večeru následuje druhá výprava do divočiny. Po návratu přichází na řadu večeře a nakonec volný program většinou v okolí táborového ohniště. ¨

Den 8: Transfer na letiště v Johannesburgu a odlet zpět do Prahy

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY: FAKULTATIVNÍ VÝLETY STOLOVÁ HORA 3.000,- Kč MYS DOBRÉ NADĚJE 4.500,- Kč VÝSTUP NA LVÍ HLAVU1.900,- Kč ZEMÍ VINOHRADŮ 4.500,- Kč POZOROVÁNí VELRYB 4.800,- Kč

Den 9: POZNÁMKA: zájezd lze prodloužit o libovolný počet nocí v Kapském Městě či v některém z nabízených či jiných hotelech v soukromých rezervacích.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Jihoafrická republika v lokalitě NP Kruger nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat