Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vilky Legend Golf & Safari Resort

Jihoafrická republika, Waterberg

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní
Doprava Vlastní
Počasí
26 °C - Oblačno
26 °C - Oblačno

Exotické zájezdy Dovolená a golf

Poloha

Resort Legend Golf & Safari je zasazen v nádherné přírodě u přírodní rezervace Entabeni, které dominuje majestátní hora Hanglip.

Popis

Resort tvoří vstupní brána, obchody se suvenýry, restaurace, wellness centrum, botanická zahrada, několik kulturních vesnic. Během dne si zde můžete užívat safari s rangerem v rezeraci nebo navštívit Legend Wildlife Centre, které se zabývá mimo jiné chovem některých ohrožených druhů zvířat jako bílých lvů, sobolích antilop a gepardů.

Sport a zábava

Punc jedinečnosti dává tomuto resortu unikátní golfové hřiště Signature Golf Course, na jehož tvorbě se podílelo osmnáct světových golfových hvězd. Hřiště je nejdelší v Jihoafrické republice a pyšní se slavnou jamkou Extreme 19th. K jejímu odpališti ve výšce 400 metrů na hoře Hanglip se dá dostat pouze helikoptérou, green ve tvaru Afriky se nachází na úpatí hory. Resort disponuje ještě jedním desetijamkovým golfovým hřištěm, devět jamek vzdává hold slavným jamkám z jiných světových hřišť, desátá jamka je místní.

Ubytování

Ubytování v malých luxusních soukromých domcích s moderním stylovým zařízením a překrásnými výhledy. Každý domek je vybaven koupelnou, televizí, telefonem, trezorem a klimatizací.

Stravování

polopenze

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Jihoafrická republika v lokalitě Waterberg nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat