Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Okruh Jižní Koreou

Jižní Korea, Kombinace destinací

Okruh Jižní Koreou (hlavní fotografie)
 • Okruh Jižní Koreou (fotografie 2)
 • Okruh Jižní Koreou (fotografie 3)
 • Okruh Jižní Koreou (fotografie 4)
 • Okruh Jižní Koreou (fotografie 5)Přejít
  do galerie
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Doprava Letecká
Poznávací zájezdy

Poloha

SEOUL GONGJU BUYEO GOCHANG GWANGJU NAGAN BUSAN GYEONGJU SONGNISAN SUWO

Sport a zábava

Služby v ceně zájezdu:

 • anglicky mluvící průvodce
 • stravování dle programu
 • vstupy dle programu

Stravování

Snídaně

Program

1. den:

 Odlet Praha i Vídeň, přílet Dubai.

2. den:

 Odlet Dubai, přílet Seoul, transfer do hotelu 4*, večeře individuální v některé z okolních restaurací (ceny od 10 USD).

3. den:

(S) snídaně formou bufetu, celodenní výlet Seoul: náměstí Cheonggye, radnice, Soul Plaza, Changdeokgung Palace (UNESCO), National Folk Museum, Insa-dong Korean Art Shop a trh Namdaemun Market s historickou bránou Sungnyemun dynastie Joseon, návrat do hotelu 4*. Oběd a večeře individuální v některé z okolních restaurací (ceny od 10 USD).

4. den:

(S) snídaně formou bufetu, transfer do Gongju (125 km/2 hod.), návštěva národního muzea s artefakty z období Baekje (18 př.n.l. – 660 n.l.), prohlídka královských hrobek Songsanri (UNESCO) krále Muryeonga z 6. století, přejezd do Buyeo (40 km/45 min.) prohlídka jezírka Gungnamji, chrámu Jeongnimsa (UNESCO) s pětipatrovou pagodou, Buyeo národní muzeum, výstup na opevnění Busosanseong (UNESCO) s pavilony Yeomgillu a Baekhwajeong, ubytování v hotelu 3*. Oběd a večeře individuální v některé z okolních restaurací (ceny od 10 USD).

5. den:

(S) snídaně formou bufetu, transfer do Jeonju (80 km/1 hod.), prohlídka komplexu typických korejských domů ve vesnici Hankok, následný přejezd do Gochang (75 km/1 hod.) návštěva muzea Dolmen s replikou vesnice z doby bronzové, Dolmen Park (UNESCO) čítající 447 kamenných útvarů (dolmenů) největší počet na jednom místě na světě, prohlídka pevnosti Gochang, odjezd do Gwangju (40 km/40 min.), ubytování v hotelu 3*. Oběd a večeře individuální v některé z okolních restaurací (ceny od 10 USD).

6. den:

(S) snídaně formou bufetu, transfer do Boseong (60 km/1 hod.), krátká procházka kolem cedrových stromů v horské oblasti, prohlídka čajové plantáže, přejezd do Nagan (40 km/40 min.) prohlídka Nagan Fortress Village – opevněné vesnice ze 14. století, přejezd do Tongyeong (120 km/2 hod.) prohlídka přístavu s replikou historické „želví“ lodě z 16. století, trh Jungang, přejezd do Geoje (20 km/15 min.) které je známé výrobou lodí, prohlídka POW Camp - vězení z doby korejské války, přejezd přes 8,2 km dlouhý most Geoga do Busan (65 km/1,5 hod.) - druhého největšího města Korei a 5. největšího přístavu světa, ubytování v hotelu 4*. Oběd a večeře individuální v některé z okolních restaurací (ceny od 10 USD).

7. den:

(S) snídaně formou bufetu, prohlídka parku Yongdusan s vyhlídkovou věží Busan Tower, nákupní ulice Gwangbokro, rybí trh Jagalchi, hřbitov spojeneckých vojsk, pláž Haeundae, přejezd do Gyeongju (100 km/1,5 hod.), po cestě zastávka poblíž Yangsan na prohlídku buddhistického chrámu Tongdosa ze 7. století, ubytování v hotelu 4*. Oběd a večeře individuální v některé z okolních restaurací (ceny od 10 USD).

8. den:

(S) snídaně formou bufetu, Gyeongju je historickým hlavním městem dynastie Silla (57 př.n.l. – 935 n.l.) prohlídka Seokguram Grotto (UNESCO) se sochou sedícího Buddhy, Bulguksa Temple (UNESCO) se zajímavými branami a symbolickými mosty, národní muzeum Gyeongju s artefakty dynastie Silla, palác Donggung s jezírkem Wolji, nejstarší astronomická observatoř na světě Cheomseongdae, Yangdong Village (UNESCO) – historická vesnice, návrat do hotelu 4*. Oběd a večeře individuální v některé z okolních restaurací (ceny od 10 USD).

9. den:

(S) snídaně formou bufetu, přejezd scénickou krajinou korejského venkova do národního parku Gayasan (130 km/2 hod.), prohlídka chrámu a depositáře Haeinsa Janggyeong Panjeon (UNESCO) z 9. století, s nejstarším a nejkompletnějším souborem buddhistických textů zapsaných na 81.258 dřevěných deskách a jedná se tak o jeden ze tří nejvýznamnějších krámu v Korei, přejezd Seoul (350 km/3,5 hod.), cestou krátká zastávka v národním parku Songnisan u 600 let starých piniových stromů a prohlídka chrámu Beopjusa s poslední 5ti-patrovou dřevěnou pagodou, která v Korei zůstala, ubytování v hotelu 4*. Oběd a večeře individuální v některé z okolních restaurací (ceny od 10 USD).

10. den:

(S) snídaně formou bufetu, odjezd od Suwon (40 km/1 hod.) prohlídka pevnosti Hwaseong (UNESCO) z 18. století, která je nejzachovalejší pevností svého druhu a s největší bránou Janganmun v Korei, přejezd do Yeoju (70 km/1,5 hod.) prohlídka Yeongneung (UNESCO) hrobka krále Sejonga, který je považován za nejvýznamnějšího krále v historii Korei a jeho manželky, návrat do hotelu 4* v Seoulu. Oběd a večeře individuální v některé z okolních restaurací (ceny od 10 USD). 1

1. den:

(S) snídaně formou bufetu, volné dopoledne v Seoul s možností posledních nákupů či relaxace před odletem, check out ve 12:00 hod., možnost uložení zavazadel v hotelu do 20:00 hod. a transfer na letiště, odlet Dubai. 1

2. den:

 Přílet Dubai, odlet Dubai, přílet Praha.

Ostatní

Poznámka:

 • zájezd se uskuteční s anglicky mluvícím průvodcem při minimálním počtu 10 osob
 • změna programu vyhrazena
 • Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

  Prohlédněte si ubytování v destinaci Jižní Korea v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

  Mohlo by Vás zajímat

  Zobrazit další nabídky

  Nedávno prohlížené

  Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat