Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Oryx Hotel Aqaba

Jordánsko, Akaba

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Popis

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, směnárna, trezor, úschovna zavazadel, služba praní oděvů, společenské prostory, několik restaurací, bary i business centrum s potřebným vybavením.

Sport a zábava

K hotelu náleží venkovní infinity bazén s lehátky a terasou na opalování, plážový klub s hotelovou pláží, fitness s cardio zónou a výbavou na aerobic. Odpočinout si hosté mohou při některé z nabízených procedur v hotelovém spa.

Ubytování

Hotel disponuje 189 pokoji několika typů. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vybavené sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, sadou na přípravu kávy a čaje, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů, žehlící sadu a další. Dále je k dispozici DVD na požádání, 24 hodinová pokojová služba či bezbariérový pokoj.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1 : VÍDEŇ - AMMÁN - AQABA Odlet z Vídně přes Ammán do Aqaby. Občerstvení během letu. Transfer do hotelu. Ubytování ve vybraném hotelu. Nocleh. Den 2 : AQABA Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 8 : AQABA - AMMÁN - VÍDEŇ Transfer z hotelu na letiště. Odlet do Vídně přes Ammán. Občerstvení během letu. Přílet do Vídně. Den 1 : PRAHA - AQABA Odlet z Prahy s mezipřistáním do Aqaby. Občerstvení během letu. Transfer do hotelu. Ubytování ve vybraném hotelu. Nocleh. Den 2 : AQABA Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 8 : AQABA - PRAHA Transfer z hotelu na letiště. Odlet do Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu.Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - AMMÁN - AQABA Odlet z Vídně přes Ammán do Aqaby. Občerstvení během letu. Transfer do hotelu. Ubytování ve vybraném hotelu. Nocleh. Den 2 : AQABA Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 6 : AQABA - AMMÁN - VÍDEŇ Transfer z hotelu na letiště. Odlet do Vídně přes Ammán. Občerstvení během letu. Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : PRAHA - AMMÁN - AQABA Odlet z Prahy přes Ammán do Aqaby. Občerstvení během letu. Transfer do hotelu. Ubytování ve vybraném hotelu. Nocleh. Den 2 : AQABA Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 6 : AQABA - AMMÁN - PRAHA Transfer z hotelu na letiště. Odlet do Prahy přes Ammán. Občerstvení během letu.Přílet do Prahy.

Poloha

Luxusní pětihvězdičkový městský hotel Oryx se nachází 1 km od pláže (k hotelu náleží plážový klub se soukromou pláží), pouhých 15 km od letiště krále Husseina. Ve vzdálenosti 3 km stojí významné muzeum.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Jordánsko v lokalitě Akaba nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat