Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Dead Sea Spa Hotel

Jordánsko, Mrtvé moře

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Dead Sea Spa
Cena za osobu od 26 712 Kč

Dostupných: 2 784 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Zhruba hodina jízdy autem z Ammánu.

Popis

Mrtvé moře. Na pláži možnost aplikace bahna z Mrtvého moře, k dispozici sprchy. Nejdelší pláž ze všech hotelů u Mrtvého moře s přímým přístupem do vody.
V resortu nalezneme Peace Restaurant, která má kapacitu 250 míst a servírují se v ní jídla mezinárodní kuchyně, dále Pool Bar: venkovní bar nabízející široký výběr lehkých jídel, ke kterým můžete vyzkoušet široké množství koktejlů. Místní zajímavostí je tzv. Bedouin Tent, který pořádá jednou týdně speciální „beduinské“ večery, které umožní hostům ochutnat autentické jídlo i pití beduinů. Mezi další vybavení patří Aqua Fun Centrum, bazén, bussines centrum a konferenční místnosti pro obchodní účely s potřebným audiovisuálním vybavením. Součástí komplexu je také salón krásy, knihovna, obchod se suvenýry, půjčovna aut a 24 hodinový pokojový servis.
Herní zóna pro děti, dětský bazén 40 cm hluboký, Aqua Fun Centrum plné tobogánů a skluzavek (nejdelší 55 metrů), ve kterém si zábavu užijí jak děti, tak i jejich rodiče.

Sport a zábava

Aqua Fun Centrum se nachází na pobřeží a je prvním svého druhu v Jordánsku, tenisové kurty, plážový volejbal, badminton.

Stravování

Snídaně, za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

Ubytování

Hotel je populární destinací díky Mrtvému moři, které je známo svými zázračnými léčebnými účinky. Dead Sea Spa Hotel je součástí resortu Salt Land Village, který se nachází u Mrtvého moře, které je nejnižším místem na zemi (408 metrů pod úrovní hladiny moře). Tento komplex zahrnuje hlavní budovu hotelu, bungalovy a léčebné centrum Dead Sea Medical Centre. Hotel je využíván hlavně k dlouhodobějším léčebným pobytům (až 4 týdny).
V hotelu najdeme 277 elegantně zařízených prostorných pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, centrálním topením, sejfem, minibarem, telefonem, WiFi, satelitní a kabelovou televizí a fénem. Každý pokoj má široká okna a svůj soukromý balkón.

Ostatní

Poloha u Mrtvého moře dělá z hotelu atraktivní cíl Vašich cest mimo jiné díky jeho proslulým léčebným účinkům. Dead Sea Medical Centre je jediným zařízením, kde je denně k dispozici lékař. Indikace onemocnění, které jsou léčeny v tomto centru: Psoriasis vulgaris (lupénka) - Psoriasis arthropathica - Psoriasis pustulosa (lokalizovaná) - Skupina parapsoriáz - Neurodermitida (atopický ekzém) - Vitiligo - Ichthyosis vulgaris - Akné - Mykosis fungoides I-II - Lichen ruber planus - Lokalizovaná sklerodermie (morfea) - Uveitida - Artritida a artróza - Revmatická onemocnění. Kontraindikací pro léčbu jsou sluneční alergie, dekompenzace srdeční činnosti a krevního oběhu, akutní a chronické infekční nemoci, heparinová léčba a léčba lékem Marcumar (antitrombotikum), epilepsie, recidivující tromboflebitida.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat