Vyhledat zájezd

Hotel Kempinski Ishtar Dead Sea

Jordánsko, Mrtvé moře

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, business centrum s veškerým potřebným vybavením, připojení k internetu, lázně, salón krásy, masáže a pro malé návštěvníky je připraven dětský klub. Hotel je taktéž vhodným místem pro pořádání speciálních akcí, jako jsou například svatby a různé oslavy.

Poloha

Tento luxusní hotel světoznámého hotelového řetězce Kempinski se nachází ve výšce 400 metrů nad mořem, v regionu, kde se kloubí přírodní krásy s historií. Mezinárodní letiště Queen Alia je vzdáleno 70 km.

Sport a zábava

Sportovně založení návštěvníci mohou zavítat do fitness centra, na hodiny jógy, zaplavat si v jednom z několika bazénů či se zrelaxovat při masáži.

Ubytování

Hotelový resort je velice moderní a nabízí několik druhů pokojů a suitů. Zařízení pokojů je velmi vkusné a laděné do příjemných tónů. Hosté se zde budou cítit velmi pohodlně. Pokoje jsou vybaveny funkční koupelnou, klimatizací, TV/SAT, minibarem, kávovarem a balkonem.

Stravování

Snídaně .

Program

Den 1 : VÍDEŇ - AMMÁN - MRTVÉ MOŘE Odlet z Vídně do Ammánu. Občerstvení během letu. Transfer do hotelu. Ubytování ve vybraném hotelu. Nocleh. Den 2 : MRTVÉ MOŘE Individuální program, volný čas na koupání a opalování u Mrtvého moře. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 6 : MRTVÉ MOŘE - AMMÁN - VÍDEŇ Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Ammánu do Vídně. Občerstvení během letu.Přílet do Vídně. Den 1 : VÍDEŇ - AMMÁN - MRTVÉ MOŘE Odlet z Vídně do Ammánu. Občerstvení během letu. Transfer do hotelu. Ubytování ve vybraném hotelu. Nocleh. Den 2 : MRTVÉ MOŘE Individuální program, volný čas na koupání a opalování u Mrtvého moře. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 8 : MRTVÉ MOŘE - AMMÁN - VÍDEŇ Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Ammánu do Vídně. Občerstvení během letu. Přílet do Vídně. Den 1 : PRAHA - AMMÁN Odlet z Prahy do Ammánu s přestupem ve Vídni. Občerstvení během letu. Po příletu transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Den 2 : MRTVÉ MOŘE Individuální program, volný čas na koupání a opalování u Mrtvého moře. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 6 : AMMÁN - PRAHA Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Ammánu do Prahy s přestupem ve Vídni. Občerstvení během letu. Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - AMMÁN Odlet z Prahy do Ammánu s přestupem ve Vídni. Občerstvení během letu. Po příletu transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Den 2 : MRTVÉ MOŘE Individuální program, volný čas na koupání a opalování u Mrtvého moře. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 8 : AMMÁN - PRAHA Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Ammánu do Prahy s přestupem ve Vídni. Občerstvení během letu. Přílet do Prahy. Konec programu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Jordánsko v lokalitě Mrtvé moře nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat