Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Comfort Suites

Kajmanské ostrovy, Grand Cayman

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 67 990 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená Dovolená a golf

Popis

Comfort Suites ****, Grand Cayman: Na pláži lehátka se slunečníky, bazén se sladkou vodou a jacuzzi, bazénový bar a restaurace, sluneční terasa, dětské hřiště, hlídání dětí, půjčovna aut, parkoviště, prádelna, pokojový servis.Písečná s bělostným pískem, pozvolný vstup do vody.

Poloha

Comfort Suites ****, Grand Cayman: Hotelový komplex se rozkládá na západním pobřeží ostrova u pláže Seven Mile Beach na klidné, ale živé pozici v blízkosti oblíbených barů, restaurací a center sportu a zábavy.

Sport a zábava

Comfort Suites ****, Grand Cayman: Kromě slunění, šnorchlování, vodních sportů a potápění k dispozici půjčovna kol a lodí, vhodné podmínky k rybaření, v okolí hotelu: fitness centrum, golfové hříště, potápěčská základna, tenisové kurty.

Ubytování

Comfort Suites ****, Grand Cayman: Klimatizace, satelitní TV, rádio, kávovar, vysoušeč vlasů, lednice, žehlička, mikrovlnná trouba, přístup k internetu.Ve dvouložnicovém pokoji možno ubytovat nejvýše 6 osob.

Stravování

Comfort Suites ****, Grand Cayman: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci či v mnoha restauracích v okolí.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně do Londýna, odbavení 2 hodiny před plá novaným odletem, v Londýně přestup na linku společnosti British Airways a odlet do Georgetownu. Uvítání na letišti zástup cem místní cestovní kanceláře, transfer do hotelu a ubytování.

Den 2: KAJMANSKÉ OSTROVY: Služby hotelu dle Vašeho výběru a pobyt na ostrovech, které jsou světově proslulé nádhernými plážemi a skvělými loka lita mi k potápění a množstvím aktivit, které Vás nikdy neomrzí: jachtaření, surf, wind surfing, rybolov, tenis, golf. A kdyby přece jen: Kajmanské ostrovy nabízí i zajímavá místa k poznávání: výlety na koních, návštěvu motýlí farmy, místních trhů a zábavních podniků s neopa ko va telnou atmosférou.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Odpoledne transfer na letiště a odlet přes Londýn do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat