Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel The Reef

Kajmanské ostrovy, Grand Cayman

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 111 990 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

The Reef ****+, Grand Cayman: Luxusní areál rozložený podél 500 metrů dlouhé pláže, na idylickém východním pobřeží ostrova Grand Cayman, se skládá ze 110 studií v karibském stylu. Je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci jednotlivců i rodin.

Popis

The Reef ****+, Grand Cayman: Restaurace, bar na pláži, bazén se sladkou vodou, jacuzzi, půjčovna horských kol, tenis, rybaření, hlídání dětí, půjčovna aut, internetová kavárna.Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, plážové ručníky.

Sport a zábava

The Reef ****+, Grand Cayman: Večery s živou hudbou, šnorchlování, volejbal, plážový volejbal, tenis, potápění – za poplatek, lety helikoptérou nad areálem – za poplatek.

Ubytování

The Reef ****+, Grand Cayman: Koupelna, WC, vysoušeč vlasů, balkon/terasa s výhledem na moře, stropní ventilátor, klimatizace, trezor, satelitní TV, plně vybavený kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar...), žehlička.Ve vilách možnost ubytování až 6 osob.

Stravování

The Reef ****+, Grand Cayman: All Inclusive formou plné penze včetně nápojů.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně do Londýna, odbavení 2 hodiny před plá novaným odletem, v Londýně přestup na linku společnosti British Airways a odlet do Georgetownu. Uvítání na letišti zástup cem místní cestovní kanceláře, transfer do hotelu a ubytování.

Den 2: KAJMANSKÉ OSTROVY: Služby hotelu dle Vašeho výběru a pobyt na ostrovech, které jsou světově proslulé nádhernými plážemi a skvělými loka lita mi k potápění a množstvím aktivit, které Vás nikdy neomrzí: jachtaření, surf, wind surfing, rybolov, tenis, golf. A kdyby přece jen: Kajmanské ostrovy nabízí i zajímavá místa k poznávání: výlety na koních, návštěvu motýlí farmy, místních trhů a zábavních podniků s neopa ko va telnou atmosférou.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Odpoledne transfer na letiště a odlet přes Londýn do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat