Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Siem Golf Tour

Kambodža, Siem Reap

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Siem Golf Tour
Počasí
36 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Dovolená a golf

Poloha

Siem Reap je hlavní město stejnojmenné provincie v Kambodži a je branou do Angkoru, středověkého města vybudovaného v 9.–13. století vládci Khmerského impéria. Samotný název města znamená doslovně „porážka Thajska“. Místo tak bylo pojmenováno jako připomínka dávné vítězné bitvy Khmerů s thajskou armádou.
Město Siem Reap se rozkládá převážně kolem řeky Siem Reap, ústící do největšího jihoasijského jezera Tonlesap a kolem hlavní silnice protínající město od východu k západu, Road No. 6.
Siem Reap je dnes bezpochyby nejrychleji se rozrůstajícím městem v Kambodži. Chrámový komplex Angkor Wat a další chrámy v archeologickém parku navštěvuje v současnosti více než dva miliony turistů ročně a jejich počet údajně každoročně stoupá o dvacet procent.
GOLFOVÁ HŘIŠTĚ
SIEM REAP BOOYOUNG COUNTRY CLUB
Dříve byl tento club nazývaný Siem Reap Lake Resort. Jedná se o nejnovější golfové středisko, které bylo otevřeno v roce 2009. Resort je korejskou investicí a byl navržen Kentarou Sato, proslulým japonským golfovým návrhářem. Golfové hřiště nabízí 18-ti jamkové hřiště, klubovnu a šatny a restauraci.
PHOKEETHRA COUNTRY CLUB
Phokeethra Country Club je první mezinárodně spravované golfové hřiště v Kambodži. Bylo otevřeno začátkem roku 2007 a je dlouhé 6533m. Nachází se 15 km západně od letiště v Siem Reap. Hřiště má dobře tvarované greeny, dlouhé fairwaye lemuje velké množství palem. Překonat obtížné vodní překážky, přírodní jezera, rychlé greeny a záludné bunkery je nelehké i pro zkušenější hráče. Resort je součástí známého Sofitel Royal Angkor Golf & Spa Resort, který zaručuje největší kvalitu od servisu po výborné podmínky na hřišti. Výzvou pro každého hráče je 18. jamka s greenem umístěným na ostrůvku uprostřed vodní překážky. V roce 2007 se zde hrál turnaj Cambodia Open, jedna ze zastávek Asijské PGA Tour.
ANGKOR GOLF RESORT
Nejnovější a zároveň první standardizované hřiště PGA v Kambodži bylo otevřeno v roce 2008 6-ti násobným vítězem turnajů major, Nickem Faldem. Fairwaye a jemně zvlněné greeny jsou typicky jednodušší, narozdíl od strategicky umístěných bunkerů a vodních překážek, kterými je hřiště doslova poseto. Jsou více než záludné, avšak lze je dobře vidět už z odpaliště. Na druhou stranu obtížnost jamek lze zmírnit vybráním jednoho z mnoha odpališť. Angkor Golf Resort je bezpochyby výzvou pro hráče každé úrovně. Do 15 minut jízdy autem je možné se dostat na letiště i do turistického centra Siem Reap.

Stravování

snídaně

Program

1.DEN:
PŘÍLET - SIEM REAP
- Přivítání na letišti, transfer do hotelu
- Večeře a přespání v Siem Reap.

2.DEN:
GOLF AT BOOYOUNG COUNTRY CLUBU
- Golf v Siem Reap Booyoung Country Clubu - vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé golfisty.
- Večeře a přespání v Siem Reap.

3.DEN:
GOLF AT PHOKEETHRA COUNTRY CLUBU
- Golf v Phokeethra Country Clubu - byl otevřen v roce 2007i. V prvních čtyřech letech se v klubu představil známý asijský turnaj PGA Tour Johnnie Walker Camodian Open.
- Večeře a nocleh v místním hotelu.

4.DEN:
DISCOVER ANGKOR WAT (snídaně, oběd, večeře s APSARA SHOW)
- Ráno návštěva jižní brány Angkor Thom, Bayon, Baphoun a chrámu Ta Prohm
- Oběd v místní restauraci "Khmer Cuisine"
- Odpolední návštěva Světového dědictví, chrámu Angkor Wat
- Večeře s velkolepou taneční show Apsara a nocleh v místním hotelu.

5.DEN:
GOLF AT ANGKOR GOLF RESORTU
Golf v Angkor Golf Resortu navrhl sir Nick Faldo a tento club v r.2008 byl vyhodnocen jako jeden z top 3 nových kurzů v Asii a v r. 2015 vyhrál v Top 3 nejlepších udržovaných kurzů v Asii-Tichomoří.
- Večeře a nocleh v místním hotelu.

6.DEN:
ODLET
- Snídaně v hotelu
- Volný čas až do doby odjezdu na letiště Siem Reap.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kambodža v lokalitě Siem Reap nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat