Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bao Mai Resort

Kambodža, Sihanoukville

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 55 990 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Sport a zábava

Bao Mai Resort ***, Sihanoukville: Bazén, dětstký bazén, kasino, úschovna zavazdel, v okolí hotelu řada potápěčských středisek.

Poloha

Bao Mai Resort ***, Sihanoukville: Nově zrekonstruovaný hotel v tradičním khmerském stylu leží přímo na pláži O Chheu Teal, asi 100 metrů od moře. Hotel má k dispozici160 pokojů ve čtyřpatrových budovách.

Popis

Bao Mai Resort ***, Sihanoukville: 2 restaurace, bar, pokojový servis.Písečná, s bělostným korálovým pískem, od hotelu oddělena silničkou a hájem casuarin ve vzdálenosti zhruba 100 m.

Program

Den 21 - : PHNOMPENH: Přílet do Phompenu, nocleh.

Den 3: PHNOMPENH – SIHANOUKVILLE: Snídaně. Krátká fakultativní prohlídka Phnompenhu, poté odjezd venkovskou kambodžskou krajinou do Sihanoukville, ubytování.

Den 4: SIHANOUKVILLE: Snídaně. Pobyt u moře s možností fakultativních výletů. Doporučujeme výlet se šnorchlováním na některý z romantických blízkých ostrůvků, případně návštěvu bývalého francouzského koloniálního letoviska Kep-sur-Mer. Za návštěvu rozhodně stojí horská stanice v Bokoru s atmosférou města duchů s polorozpadajícími se rezidencemi koloniálních úředníků, které se dnes ztrácejí v divoké horské džungli. Milovníci přírody ocení rozsáhlý národní park Ream s vyvinutými mangrovovými porosty a mimořádně bohatou faunou ptactva a varanů.

Den 9: SIHANOUKVILLE – PHNOMPENH – BANGKOK: Snídaně. Transfer do Phnompenhu, odlet z Phnompenhu s přestupem do Prahy. Případně možnost prodloužení několikadenní prohlídkou Angkoru (viz program EXO 093).

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety ze Sihanoukville Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

Stravování

Bao Mai Resort ***, Sihanoukville: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Ubytování

Bao Mai Resort ***, Sihanoukville: Klimatizace, koupelna s WC, satelitní TV, minibar, telefon, připojení k internetu, balkón nebo terasa s výhledem na moře.Na pokoji max. 3 osoby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat