Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Bao Mai Resort

Kambodža, Sihanoukville

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Bouřka
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Poloha

Bao Mai Resort ***, Sihanoukville: Nově zrekonstruovaný hotel v tradičním khmerském stylu leží přímo na pláži O Chheu Teal, asi 100 metrů od moře. Hotel má k dispozici160 pokojů ve čtyřpatrových budovách.

Popis

Bao Mai Resort ***, Sihanoukville: 2 restaurace, bar, pokojový servis.Písečná, s bělostným korálovým pískem, od hotelu oddělena silničkou a hájem casuarin ve vzdálenosti zhruba 100 m.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Bangkoku. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: BANGKOK - PHNOMPENH: Přílet do Bangkoku, pokračování do Phnompenhu, nocleh.

Den 3: PHNOMPENH - SIHANOUKVILLE: Snídaně. Krátká fakultativní pro hlíd ka Phnom penhu, transfer do Sihanoukville, ubytování, nocleh.

Den 4: SIHANOUKVILLE: Snídaně. Pobyt u moře s možností fakultativních výletů. Doporuču jeme výlet se šnorchlováním na některý z romantických blízkých ostrůvků, případně návštěvu bý valého fran couz ského koloniál ního letoviska Kep-sur-Mer. Za návště vu stojí horská stanice v Bokoru s atmosférou města duchů s polo roz padajícími se rezidencemi koloniál ních úředníků, které se dnes ztrácejí v divoké horské džungli. Milovníci příro dy ocení rozsáhlý národní park Ream s vyvi nutými mangrovovými porosty a bohatou faunou ptactva a varanů.

Den 9: SIHANOUKVILLE - PHNOMPENH - BANGKOK: Snídaně. Transfer do Phnom penhu, odlet do Bangkoku a pokračování do Prahy. Případně možnost prodloužení několikadenní prohlídkou Angkoru (viz program EXO 096).

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY:

Sport a zábava

Bao Mai Resort ***, Sihanoukville: Bazén, dětstký bazén, kasino, úschovna zavazdel, v okolí hotelu řada potápěčských středisek.

Stravování

Bao Mai Resort ***, Sihanoukville: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Ubytování

Bao Mai Resort ***, Sihanoukville: Klimatizace, koupelna s WC, satelitní TV, minibar, telefon, připojení k internetu, balkón nebo terasa s výhledem na moře.Na pokoji max. 3 osoby.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kambodža v lokalitě Sihanoukville nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat