Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sokha Beach Resort

Kambodža, Sihanoukville

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Bouřka
Cena za osobu od 65 990 Kč

Dostupných: 19 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Sport a zábava

Sokha Beach Resort ****+, Sihanoukville: 2 bazény, dětské brouzdaliště, tenisový kurt, potápěčské středisko, fitness centrum, salón krásy, vodní sporty na pláži, relaxační lázně, půjčovna motocyklů.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Bangkoku. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: BANGKOK - PHNOMPENH: Přílet do Bangkoku, pokračování do Phnompenhu, nocleh.

Den 3: PHNOMPENH - SIHANOUKVILLE: Snídaně. Krátká fakultativní pro hlíd ka Phnom penhu, transfer do Sihanoukville, ubytování, nocleh.

Den 4: SIHANOUKVILLE: Snídaně. Pobyt u moře s možností fakultativních výletů. Doporuču jeme výlet se šnorchlováním na některý z romantických blízkých ostrůvků, případně návštěvu bý valého fran couz ského koloniál ního letoviska Kep-sur-Mer. Za návště vu stojí horská stanice v Bokoru s atmosférou města duchů s polo roz padajícími se rezidencemi koloniál ních úředníků, které se dnes ztrácejí v divoké horské džungli. Milovníci příro dy ocení rozsáhlý národní park Ream s vyvi nutými mangrovovými porosty a bohatou faunou ptactva a varanů.

Den 9: SIHANOUKVILLE - PHNOMPENH - BANGKOK: Snídaně. Transfer do Phnom penhu, odlet do Bangkoku a pokračování do Prahy. Případně možnost prodloužení několikadenní prohlídkou Angkoru (viz program EXO 096).

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY:

Poloha

Sokha Beach Resort ****+, Sihanoukville: Nejlepší hotel v Sihanoukville leží u dlouhé písečné klidné pláže Sokha. Hotel sestává z třípatrových pavilónů v khmerském stylu v luxusní tropické zahradě a nachází se zde 357 pokojů.

Popis

Sokha Beach Resort ****+, Sihanoukville: 3 restaurace, 6 barů, kavárna, vinný bar s karaoke, plážový kiosek, dětská pečovatelka a dětský klub.Písečná, s bělostným pískem, přímo před hotelem.

Ubytování

Sokha Beach Resort ****+, Sihanoukville: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, fén, minibar, satelitní TV, varná konvice, telefon, pokojový trezor, terasa.Na pokojích max. 3 osoby.

Stravování

Sokha Beach Resort ****+, Sihanoukville: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat