Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sokha Beach Resort

Kambodža, Sihanoukville

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Možnost bouřky
32 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 65 990 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Sport a zábava

Sokha Beach Resort ****+, Sihanoukville: 2 bazény, dětské brouzdaliště, tenisový kurt, potápěčské středisko, fitness centrum, salón krásy, vodní sporty na pláži, relaxační lázně, půjčovna motocyklů.

Program

Den 21 - : PHNOMPENH: Přílet do Phompenu, nocleh.

Den 3: PHNOMPENH – SIHANOUKVILLE: Snídaně. Krátká fakultativní prohlídka Phnompenhu, poté odjezd venkovskou kambodžskou krajinou do Sihanoukville, ubytování.

Den 4: SIHANOUKVILLE: Snídaně. Pobyt u moře s možností fakultativních výletů. Doporučujeme výlet se šnorchlováním na některý z romantických blízkých ostrůvků, případně návštěvu bývalého francouzského koloniálního letoviska Kep-sur-Mer. Za návštěvu rozhodně stojí horská stanice v Bokoru s atmosférou města duchů s polorozpadajícími se rezidencemi koloniálních úředníků, které se dnes ztrácejí v divoké horské džungli. Milovníci přírody ocení rozsáhlý národní park Ream s vyvinutými mangrovovými porosty a mimořádně bohatou faunou ptactva a varanů.

Den 9: SIHANOUKVILLE – PHNOMPENH – BANGKOK: Snídaně. Transfer do Phnompenhu, odlet z Phnompenhu s přestupem do Prahy. Případně možnost prodloužení několikadenní prohlídkou Angkoru (viz program EXO 093).

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety ze Sihanoukville Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

Poloha

Sokha Beach Resort ****+, Sihanoukville: Nejlepší hotel v Sihanoukville leží u dlouhé písečné klidné pláže Sokha. Hotel sestává z třípatrových pavilónů v khmerském stylu v luxusní tropické zahradě a nachází se zde 357 pokojů.

Popis

Sokha Beach Resort ****+, Sihanoukville: 3 restaurace, 6 barů, kavárna, vinný bar s karaoke, plážový kiosek, dětská pečovatelka a dětský klub.Písečná, s bělostným pískem, přímo před hotelem.

Ubytování

Sokha Beach Resort ****+, Sihanoukville: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, fén, minibar, satelitní TV, varná konvice, telefon, pokojový trezor, terasa.Na pokojích max. 3 osoby.

Stravování

Sokha Beach Resort ****+, Sihanoukville: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat