Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Národní parky kanadských rockies

Kanada, Kombinace destinací

Národní parky kanadských rockies (hlavní fotografie)
  • Národní parky kanadských rockies (fotografie 2)
  • Národní parky kanadských rockies (fotografie 3)
  • Národní parky kanadských rockies (fotografie 4)
  • Národní parky kanadských rockies (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Doprava Letecká
Poznávací zájezdy

Popis

Poznejte nejznámější národní a státní parky kanadských provincií British Columbia a Alberta v našem atraktivním zájezdu, nechte se unést jedinečnou krásou kanadské přírody !!
Calgary - Midland Park - Kananaskis - Canmore - Banff - Lake Louise - Moraine Lake - Emerald Lake - peřeje Kicking Horse - Takakkaw falls - spirálové tunely - Peyto Lake - ledovec Columbia - Jasper - raft na řece Athabasca - plavba po Maligne Lake - horké prameny Miete - Elk Island - Edmonton
Minimální počet 6 osob
Během zájezdu urazíte cca 1.180 mil ( 1.890 km )
Zájezd může být směrován opačně
K návštěvě Kanady je nutný platný pas a autorizace eTA nebo platný pas s vízem.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1: PRAHA – CALGARY 15 mil / 30 km
Odlet z Prahy do Calgary. Po příletu a uvítání průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování. Návštěva večerního centra města, Olympic Plaza a živé 8th Avenue. Doporučujeme Vám návštěvu vyhlídkové věže Calgary Tower /v případě pozdního příletu se tyto aktivity uskuteční následující den v podvečer/.

Den 2: CALGARY, DRUMHELLER, HERITAGE PARK 225 mil / 360 km
Na úvod zájezdu Vás seznámíme s dávnou historií provincie Alberta. Začneme návštěvou Midland Provincial Park a Royal Tyrrell Museum, míst s nejlépe zachovanými nálezy koster dinosaurů a dalších paleontologických skvostů. Odpoledne po návratu do Calgary společně navštívíme Heritage Park, kde se seznámíte s historií osídlování této části Kanady. Součástí prohlídky je i návštěva muzea historických automobilů, které kdysi brázdily zdejší cesty, a palivových čerpadel.. Návrat do hotelu v podvečerních hodinách.

Den 3: CALGARY, CANMORE, NP BANFF 150 mil / 240 km
Doledne krátká zastávka v Calgary Olympic Park, dějiši Olympijských her 1988, kterému dominují obří skokanské můstky a bobové dráhy. Pokračování přes Kananaskis a Spray Valley do Canmore /Zde Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad ledovci a horským masívem Three Sisters/. Pokračování cesty podél Bow River do slavného letoviska Banff. Prohlídka centra městečka a jeho okolí, včetně prohlídky peřejí řeky Bow. Ubytování v podvečer.

Den 4: NP BANFF, LAKE LOUISE, MORAINE LAKE 130 mil / 200 km
Návštěva jedinečných jezer smaragdové barvy Lake Louise a Moraine Lake v národním parku Banff, krátké treky podél jezer. Cestou zpět do Banffu po staré silnici se pokusíme zahlédnout některého ze zdejších "domorodců" – losa nebo medvěda baribala. V pozdním odpoledni volno k relaxaci v Banffu. Doporučujeme Vám v podvečer navštívit zdejší horké minerální prameny, či vyjet lanovkou na Sulphur Mountain – horu nad městem s úchvatným výhledem na okolní horské panoráma.

Den 5: NP YOHO, TAKAKKAW FALLS, PEYTO LAKE 160 mil / 260 km
Odjezd do národního parku Yoho, kde nejprve navštívíme kouzelné jezero Emerald Lake a v případě příznivého počasí absolvujeme krátký trek podél jezera. Následuje prohlídka peřejí Kicking Horse /přírodní skalní most přes bouřící řeku/ a impozantních vodopádů Takakkaw. Zhlédneme také vyhlídku na spirálový železniční tunel – specialitu tohoto úseku Skalistých hor. Závěrem navštívíme jedinečné Peyto Lake známé neskutečně sytě zelenou barvou. Ubytování v odpoledních hodinách v hotelu uprostřed horských hřebenů. Pro ty z Vás, kteří máte předplacen let helikoptérou nad pohořím Rocky Mountains, následuje odjezd na heliport.

Den 6: LEDOVEC COLUMBIA, NP JASPER, MALIGNE LAKE 200 mil / 320 km
Celodenní prohlídka národního parku Jasper. Dopoledne začneme návštěvou ohromného ledovce Athabasca /krátký trek k čelu ledovce/, následuje návštěva městečka Jasper. Zde Vás pozveme k jedinečnému výletu na raftech po řece Athabasca /v ceně zájezdu/. V dalším průběhu dne navštívíte jezera Pyramid a Patricia, a absolvujete trek úchvatným kaňonem řeky Maligne. Večer Vás pozveme ke koupeli v minerálních pramenech Miete Hot Springs – jedinečná relaxace po zážitcích dnešního dne. Ubytování v pozdních hodinách.

Den 7: NP ELK ISLAND, EDMONTON 250 mil / 400 km
Ráno odjezd do Edmontonu, moderní metropole a centra kanadské těžby nafty. Cestou však nejprve navštívíme národní park Elk Island – domov bizonů prérijních a vzácných bizonů lesních, ale i dalších mnoha druhů zvířat. Prohlídka zde probíhá formou safari... Po příjezdu do Edmontonu následuje orientační prohlídka města a River Parku – největšího městského parku v Severní Americe. Ubytování v podvečer.

Den 8: EDMONTON, odlet domů 50 mil / 80 km
Volno v centru Edmontonu a návštěva West Edmonton Mall, jednoho z největších nákupních a zábavních komplexů v Severní Americe. Dle Vašeho letového plánu transfer na letiště a odlet do Prahy. /v případě odletu zpět z Calgary následuje odpolední cca tříhodinový přejezd na letiště do Calgary/.

Den 9: Přílet do PRAHY Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kanada v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat