Vyhledat zájezd

Hotelový komplex Club Jandía Princess & Spa

Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Playa Butihondo

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 14 dní, 15 dní, 18 dní, 19 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Club Jandía Princess
Club Jandía Princess & Spa
Club Jandía Princess Family
Hotel Club Jandía Princess
...
Počasí
23 °C - Jasno
Cena za osobu od 25 900 Kč

Dostupných: 84 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Lázně a wellness

Ostatní

Internetové stránky:

Poloha

V klidné části na jihu ostrova, 78 km od letiště, v oblasti Playa Butihondo. 
Přímo v hotelu je malý obchod, butik a obchod se suvenýry. Větší nákupní možnosti jsou v cca 5 km vzdáleném městečku Morro Jable.

Sport a zábava

V hlavní zóně jsou 4 tenisové kurty s umělým travnatým povrchem (za poplatek možnost výuky), stolní tenis, kulečník, lukostřelba, víceúčelové hřiště na volejbal, fotbal a basketbal, paddle (za poplatek). V zóně „jen pro dospělé“ je Pilates, Tai Chi a posilovna.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj:

(cca 32 m2) Klimatizovaný pokoj má ve vybavení televizi se satelitními programy, rozkládací pohovku, telefon, trezor (k pronájmu), minibar, malou ledničku, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat Pokoj Ocean s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Rodinný pokoj Superior:
(cca 64 m2) Tento typ tvoří dva propojené dvoulůžkové pokoje, všechno vybavení je zdvojené včetně balkonů. Možnost zapůjčení ohřívače dětských lahví a baby-telefonu. Umístění - v části „Family Princess“.
Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Pokoj - jen pro dospělé:
(cca 32 m2) Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, hosté mohou navíc využívat zvláštní služby a bazény (uvedeny v popisu hotelu). Za příplatek je možné objednat Pokoj Ocean (pouze pro dospělé) s výhledem na moře. Umístění - v klidné části hotelu v oddělené sekci „Only Adults”.
Maximální obsazenost - 3 osoby (starší 18 let).
Suite:
(cca 64 m2) Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části, má 2 koupelny.
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Suite pro dospělé:
(cca 64 m2) Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, ložnice je od obývací části oddělena dveřmi. V koupelně navíc župany, pantofle a ručníky k bazénu. Terasa (20 m2) má výhled na moře a přímý vstup do privátní zahrady (16 m2).
Maximální obsazenost - 3 osoby (starší 18 let).

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje během dne. Za příplatek je možné objednat balíček Premium, který navíc zahrnuje prémiové nápoje (s výjimkou archivních vín a francouzského šampaňského), župany a pantofle, bezplatný trezor, vodu do minibaru (doplňována denně), VIP přijetí při příjezdu, kávu a čaj při příjezdu, denní předpověď počasí, pozdní check-out (bez příplatku, na vyžádání dle dostupnosti).

Popis

Hotelový komplex stojí na vyvýšenině nad mořem. V tropické zahradě (60 000 m2) je v deseti třípatrových budovách 512 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené) rozmístěných do dvou oblastí: hlavní zóna „Princess“ a zóna jen pro dospělé „Only Adults”. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (oboje za poplatek), restaurace, několik barů, dětský klub (děti 4 – 12 let), hlídání dětí, prádelna, služba lékaře, malý obchod, půjčovna aut. V hlavní zóně „Princess“ je bazén pro dospělé (800 m2 s kaskádami) a dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané), velká sluneční terasa s lehátky, slunečníky, dětské hřiště a malá ekofarma Farm Princess. V zóně „Only Adults” (vstup pouze pro klienty se zakoupeným ubytováním - jen pro dospělé) jsou 3 bazény (v zimních měsících vyhřívané): „Chill-Out“ bazén (300 m2) s výhledem na moře, sluneční terasa s lehátky i lehátky „bali“, bazén „Relax“ (150 m2) s přímým výhledem na moře, „Naturist“ bazén s areálem pro nudisty (100 m2) se sluneční terasou, lehátky, slunečníky a jacuzzi. V této zóně je k dispozici i Wellness centrum Zen Area (700 m2) s venkovní jacuzzi (masážní sprchy, sauna, turecké lázně, masáže, orientální techniky atd.). Hotel zajišťuje sportovní a zábavné programy, pro děti i dospělé, během dne i ve večerních hodinách, disco, různá představení a vystoupení s živou hudbou.
Hotel se nachází přímo nad pláží Playa Butihondo (cca 150 m) se světlým pískem, která je součástí 30 km dlouhé pláže Playa Jandía. Přístup na pláž je po schodech z hotelové zahrady.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat