Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Gran Hotel Atlantis Bahia Real

Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Corralejo

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Oblačno
Cena za osobu od 40 200 Kč

Dostupných: 423 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Na severním pobřeží ostrova, 36 km od letiště, ve městě Corralejo.

V blízkosti hotelu je supermarket, další obchody, bary a restaurace jsou cca 700 m od hotelu, v centru města Carralejo.

Popis

Tento luxusní hotel nabízí v jedné třípatrové budově celkem 242 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, 5 restaurací, bary, kongresové sály (až 500 osob), dětský klub Mini (děti 4 -12 let), Kids Club (děti od 7 let), obchod, půjčovnu aut, parkoviště. V tropické zahradě se nachází 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. Hosté (starší 16 let) mohou využít služeb SPA Bahía Vital (bazén 32 °C s výhledem na moře, masáže, jacuzzi, sauna, kosmetický salon, kadeřnictví). Hotel připravuje denní a večerní animační programy pro děti i dospělé.

Hotel se nachází přímo na pláži s jemným bílým pískem. Duny Corralejo jsou vzdáleny cca 1km od hotelu.

Ubytování

Rodinný pokoj s výhledem na bazén:

Tento typ rodinného pokoje je propojením dvou dvoulůžkových pokojů (v jednom pokoji je manželská postel a ve druhém pokoji 2 oddělená lůžka), všechno vybavení je zdvojené (1 DVD přehrávač), včetně balkonů. Umístění – v přízemí, 1 patro.Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby, 1 dítě a 2 děti do 2 let.:

Junior Suite:

Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, ale je prostornější. Navíc má DVD přehrávač a v koupelně samostatnou sprchu. Balkon má výhled do zahrady, za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Umístění – v přízemí.Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby, 1 dítě a 2 děti do 2 let.

Sport a zábava

V hotelu je posilovna (vstup od 16 let), jóga, pilates, spinning, kick-box, fit-ball, paddle. Na pláži možnost vodních sportů (surfování, kite, plachtění, potápění).

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávány v hlavní restauraci La Alacena Real formou švédských stolů.Polopenze Royal zahrnuje snídaně v večeře formou švédských stolů v hlavní restauraci, nebo večeře formou à la carte (po předběžné rezervaci) v některé ze 3 tematických restaurací (Las Columnas - španělská kuchyně, Yamatori - japonská kuchyně, La Cupula - gourmet).

Ostatní

www.atlantisbahiareal.com

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat