Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Tui Magic Life Fuerteventura

Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Playa Butihondo

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel TUI Magic Life Fuerteventura
Počasí
22 °C - Oblačno
Cena za osobu od 24 090 Kč

Dostupných: 162 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Sport a zábava

Posilovna (zdarma), hřiště na plážový volejbal a malý fotbal, 2 tenisové kurty, stolní tenis, kulečník (za poplatek), spinning, pilátes, kurzy aerobiku, vodní gymnastika. Na pláži nabídka vodních sportů, okolí vhodné pro cyklistiku.

Stravování

Program all inclusive nabízí plnou penzi formou švédských stolů v hotelové restauraci, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v průběhu celého dne.

Poloha

Na jižním pobřeží, 79 km od letiště, v oblasti Playa Butihondo.

Malý obchod je přímo v hotelu, větší obchodní centrum se nachází cca 4 km od hotelu.

Ostatní

www.magiclife.com

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj:

Pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), centrálně řízenou klimatizaci (dle počasí), ledničku, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.:

Pokoj Private Lodge:

Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj. Servis je rozšířen o exkluzivní služby v areálu Private Lodge, placené Wi-Fi připojení k internetu, v koupelně je hydromasážní vana a luxusní koupelové doplňky, zvláštní check-in a check-out (dle dostupnosti). Balkon má většinou částečný výhled na moře.Maximální kapacita – 3 osoby (starší 16 let).:

Rodinný pokoj:

Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, je však prostornější a navíc má rozkládací pohovku. Minimální i maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Popis

V několika třípatrových budovách je celkem 634 pokojů, 58 z nich v separátní části hotelu „Private Lodge“. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, 4 restaurace, 3 bary, Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce a internetový terminál (oboje za poplatek), konferenční sál a divadlo (až 450 osob), dětské kluby Magic Mungo (děti 3 – 7 let), Magic Kids (děti 8 – 12 let), Teens (děti 13 – 16 let), služby prádelny, půjčovna aut, parkoviště. V zahradě jsou 4 bazény pro dospělé (dva v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště a nudistická zóna. Hosté mohou využít nabídku Wellness centra (masáže, kosmetika, kadeřnictví). Tým animátorů připravuje celodenní i večerní programy pro děti i dospělé, představení s živou hudbou nebo zábavný program.

Hotel je umístěn přímo nad překrásnou pláží Playa Butihondo se světlým pískem. Pláž je přístupná po schodech nebo boční cestou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat