Vyhledat zájezd

Hotel Magic Life Fuerteventura Imperial

Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Playa Butihondo

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 14 dní, 15 dní, 18 dní, 19 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Magic LIfe Fuerteventura Imperial
Hotelový komplex Magic Life Fuerteventura Imperial
Magic Life Fuerteventura Imperial
Počasí
21 °C - Bouřka
Cena za osobu od 22 990 Kč

Dostupných: 88 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Popis

V několika třípatrových budovách je celkem 634 pokojů, 58 z nich v separátní části hotelu „Private Lodge“. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, 4 restaurace, 3 bary, Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce a internetový terminál (oboje za poplatek), konferenční sál a divadlo (až 450 osob), dětské kluby Magic Mungo (děti 3 – 7 let), Magic Kids (děti 8 – 12 let), Teens (děti 13 – 16 let), prádelna, parkoviště. V zahradě jsou 4 bazény pro dospělé (dva v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště a nudistická zóna. Hosté mohou využít nabídku Wellness centra (masáže, kosmetika, kadeřnictví). Tým animátorů připravuje celodenní i večerní programy pro děti i dospělé, představení s živou hudbou nebo zábavný program.
Hotel je umístěn přímo nad překrásnou pláží Playa Butihondo se světlým pískem. Pláž je přístupná po schodech nebo boční cestou.

Sport a zábava

Posilovna (zdarma), hřiště na plážový volejbal a malý fotbal, 2 tenisové kurty, stolní tenis, kulečník (za poplatek), spinning, pilátes, kurzy aerobiku, vodní gymnastika. Na pláži nabídka vodních sportů, okolí vhodné pro cyklistiku.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj:

(cca 38 m2) Pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu), centrálně řízenou klimatizaci (dle počasí), ledničku, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj Superior s výhledem na moře (květen - říjen) nebo dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (listopad - duben).
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.
Pokoj Private Lodge:
Platí pro období květen - říjen.
(cca 42 m2) Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, navíc má exkluzivní služby v areálu Private Lodge, placené Wi-Fi připojení k internetu, v koupelně s hydromasážní vanou luxusní koupelové doplňky, zvláštní check-in a check-out (dle obsazenosti). Balkon má většinou částečný výhled na moře.
Maximální kapacita – 3 osoby (starší 16 let).
Rodinný pokoj:
(cca 36 m2) Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, je však prostornější a navíc má rozkládací pohovku. 
Minimální i maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Program all inclusive nabízí plnou penzi formou švédských stolů v hotelové restauraci, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v průběhu celého dne.

Poloha

Na jižním pobřeží, 79 km od letiště, v oblasti Playa Butihondo. 
Malý obchod je přímo v hotelu, větší obchodní centrum se nachází cca 4 km od hotelu.

Ostatní

Internetové stránky:

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat