Vyhledat zájezd

Hotel Oasis Boutique Casa Vieja

Kanárské ostrovy, Fuerteventura, La Oliva

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Oblačno
27 °C - Oblačno

Poloha

Ve vnitrozemí na severu ostrova Fuerteventura, 25 km od letiště, na kraji městečka La Oliva, která bylo v období 17. – 19. století politickým centrem ostrova. Jedná se o ideální místo pro relaxaci a odpočinek.
Nákupní možnosti jsou asi 500 m a větší obchody, restaurace a bary jsou v centru městečka La Oliva (cca. 15 min.).

Popis

Hotel Oasis Rural vznikl rekonstrukcí venkovské usedlosti z počátku 20. století. Původních 10 pokojů, bylo rozšířeno o 11 nově postavených vilek v roce 2007. Hotel má recepci, restauraci, bar a typické španělské nádvoří tzv. patio, kde je bazén, lehátka a slunečníky. Součástí je rozlehlá otevřená zahrada. Domácí zvířata nejsou akceptována.
Možnosti koupání jsou na světlé písečné pláži v městečku Corralejo, které je vzdálené 16 km.

Sport a zábava

V hotelu sportovní vyžití není, v okolí golf, cyklistika, turistika.

Ubytování

Junior Suite:

(uveden v ceníku – 55 m2): Dvoulůžkový pokoj je stylově zařízený. Má dřevěné stropy a podlahu, centrální vytápění, televizi s mezinárodními kanály, trezor (k pronájmu), telefon, koupelnu obloženou mramorem s WC, hydromasážní vanou a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou pouze v přízemí.
Maximální kapacita – 3 dospělé osoby.
Vilka:
(příplatek uveden v ceníku – 115 m2): Luxusní a elegantní vilka má v přízemí dvě ložnice, obývací pokoj vybavený rustikálním nábytkem, plně vybavenou kuchyň (lednička, trouba, mrazák, myčka, pračka, mikrovlnná trouba), televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, 2 koupelny s WC a vysoušeč vlasů. V patře je ložnice s koupelnou. Vilky jsou shodně vybaveny jako standardní pokoje, navíc mají k dispozici vlastní bazén 3 × 6 m, zahradní nábytek s grilem a zajištěné parkování.
Maximální kapacita – 6 dospělých osob.
Dvoulůžkový pokoj:
(cca 55 m2) Dvoulůžkový centrálně vytápěný pokoj je stylově zařízený, má dřevěné stropy a podlahu. Do vybavení patří televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, mramorová koupelna s WC, hydromasážní vanou a vysoušečem vlasů. Umístění - přízemí.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby, 2 dětí a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Ve vilkách je stravování vlastní, snídaně v hotelové restauraci je zahrnuta v ceně pobytu. Součástí komplexu je stylová restaurace Casa Vieja, kde připravují i místní speciality na grilu.

Ostatní

Internetové stránky:

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kanárské ostrovy v lokalitě Fuerteventura nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat