Vyhledat zájezd

Vila Agaete Beach House

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Puerto de las Nieves

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
13 °C - Jasno

Poloha

Oblast Agaete na severu ostrova nabízí něco pro každého. V malebném přístavu Puerto de las Nieves můžete relaxovat na oblázkovo-kameno-písečných plážích či u skalních bazénů, ve vesnici Agaete se můžete procházet úzkými uličkami s tradičními dřevěnými balkóny a ve svěžím údolí Valle de Agaete s plantážemi pomerančů, manga a papayi se můžete vydat na některý z pěších výletů místní krajinou. Všechna tato místa ale mají něco společného. Panuje zde poklidná atmosféra a o ruchu velkoměsta, či masivním turismu zde není ani zmínky. Vzdálenost do centra vesnice Puerto de las Nieves s pláží, supermarkety, obchůdky a restauracemi a autobusovou zastávkou s častými spoji do hl. města je cca 500 m, od městské pláže cca 500 m, od přírodních bazénů se slanou vodou cca 20 m, od centra Puerto de las Nieves cca 400 m.

Popis

Internet, výhled na moře.

Ubytování

Pohodlný plážový domek se nachází přímo u přírodních bazénů se slanou vodou vybudovaných do skály. Přízemní stavba nabízí 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s výhledem na oceán, jídelní kout, kuchyni, venkovní terasu s posezením, sluneční terasu na střeše domu s krásným výhledem a s lehátky.

Ostatní

Krásná moderní vilka je vhodná jak pro milovníky přírody, pěších výletů, ale i pro ty, kteří se nechtějí vzdát luxusního ubytování v soukromí. A navíc takřka na pláži u Atlantického oceánu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kanárské ostrovy v lokalitě Gran Canaria nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat