Vyhledat zájezd

Hotel Dunas Don Gregory

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, San Agustín

Strava All Inclusive, All Inclusive Premium, All inclusive, All inclusive premium, Polopenze, Premium all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Dunas Don Gregory
Počasí
15 °C - Bouřka
Cena za osobu od 24 600 Kč

Dostupných: 154 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů. Za příplatek hotel nabízí program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení a nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby během dne nebo program all inclusive Premium, který nabízí oběd à la carte v baru u bazénu a rozšířenou nabídku značkových alkoholických nápojů národní a mezinárodní nabídky (v baru u bazénu a piano bar až do 24.00 hod.).

Ostatní

Internetové stránky:

Poloha

Na jižním pobřeží ostrova, 26 km od letiště, v klidné části letoviska San Agustín.
Přímo proti hotelu se nachází malé obchodní centrum San Agustín s různými obchody, bary, dětským koutkem, kaplí a nabídkou ostatních služeb.

Sport a zábava

Stolní tenis, šipky, kulečník, pétanque, tenisový kurt s nočním osvětlením, malá posilovna.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Confort s výhledem na moře:

Platí pro období listopad - duben.
(35 m2) Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, navíc je zde zařízení pro přípravu čaje a kávy, pantofle, župany, balkon má výhled na moře.
Maximální obsazenost - 3 osoby (starší 18 let).
Junior Suite:
(cca 40 m2) Dvoupatrový suite má v horním patře dvoulůžkovou ložnici (neoddělenou dveřmi), šatnu a koupelnu, ve spodní části obývací pokoj, WC a balkon. Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, v koupelně je vana, balkon s výhledem na moře. Umístění – 8. patro.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Popis

Devítipatrový hotel s klimatizovanými společnými prostory nabízí celkem 244 pokojů, mramorovou recepci, 4 výtahy, internetový koutek (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, restauraci, 2 bary, konferenční sál (až 150 osob), služby lékaře, butiky, masáže. Na sluneční terase hotelu je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka, slunečníky. Hotel zajišťuje různé animační programy v průběhu dne, večer vystoupení s živou hudbou a 2x týdně profesionální show.

Od 01. 04. - 31. 07. 2017 bude hotel uzavřený z důvodu rekonstrukce.
Hotel má přímý vstup na pláž s tmavým pískem Playa de Las Burras. Po přímořské promenádě (cca 4 km) lze dojít na největší pláž ostrova se světlým pískem Playa del Inglés a k přírodní rezervaci Dunas de Maspalomas.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat