Vyhledat zájezd

Hotel Dunas Don Gregory

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, San Agustín

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
16 °C - Jasno
Cena za osobu od 23 200 Kč

Dostupných: 102 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Pokoj Premium s výhledem na moře:

Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, navíc je zde zařízení pro přípravu čaje a kávy, základna pro ipad/ipod, pantofle, župany, trezor (zdarma), privátní vstup na sluneční terasu a možnost snídaně na pokoji (na vyžádání). Umístění  - 4. patro. Balkon má výhled na moře.
Maximální obsazenost - 3 osoby (starší 16 let).

Poloha

Na jižním pobřeží ostrova, 26 km od letiště, v klidné části letoviska San Agustín. Hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let.
Přímo proti hotelu se nachází malé obchodní centrum San Agustín s různými obchody, bary, dětským koutkem, kaplí a nabídkou ostatních služeb.

Sport a zábava

Stolní tenis, šipky, kulečník, pétanque, tenisový kurt s nočním osvětlením, malá posilovna.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů. Za příplatek je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení a nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby během dne nebo program all inclusive, který nabízí oběd à la carte v baru u bazénu a rozšířenou nabídku značkových alkoholických nápojů národní a mezinárodní nabídky (v baru u bazénu a piano bar až do 24.00 hod.).

Popis

Devítipatrový hotel s klimatizovanými společnými prostory nabízí celkem 244 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, internetový koutek (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, restaurace, 2 bary, konferenční sál (až 150 osob), služby lékaře, butiky, masáže a parkoviště. Na sluneční terase je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka a slunečníky. Hotel zajišťuje různé animační programy v průběhu dne, večer vystoupení s živou hudbou a 2x týdně profesionální představení.

Od 01. 04. - 31. 07. 2017 je hotel uzavřený z důvodu rekonstrukce.
Od 01.08.2017 hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let.
Hotel má přímý vstup na pláž s tmavým pískem Playa de Las Burras. Po přímořské promenádě (cca 4 km) lze dojít na největší pláž ostrova se světlým pískem Playa del Inglés a k přírodní rezervaci Dunas de Maspalomas.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat