Vyhledat zájezd

Hotel Dunas Don Gregory

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, San Agustín

Strava All Inclusive, All Inclusive Premium, All inclusive, All inclusive premium, Polopenze, Premium all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Dunas Don Gregory
Počasí
17 °C - Jasno
Cena za osobu od 23 490 Kč

Dostupných: 102 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů. Za příplatek je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení a nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby během dne nebo program all inclusive Premium, který nabízí oběd à la carte v baru u bazénu a rozšířenou nabídku značkových alkoholických nápojů národní a mezinárodní nabídky (v baru u bazénu a piano bar až do 24.00 hod.).

Poloha

Na jižním pobřeží ostrova, 26 km od letiště, v klidné části letoviska San Agustín.
Přímo proti hotelu se nachází malé obchodní centrum San Agustín s různými obchody, bary, dětským koutkem, kaplí a nabídkou ostatních služeb.

Ostatní

Internetové stránky:

Popis

Devítipatrový hotel s klimatizovanými společnými prostory nabízí celkem 244 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, internetový koutek (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, restaurace, 2 bary, konferenční sál (až 150 osob), služby lékaře, butiky, masáže a parkoviště. Na sluneční terase je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka a slunečníky. Hotel zajišťuje různé animační programy v průběhu dne, večer vystoupení s živou hudbou a 2x týdně profesionální představení.

Od 01. 04. - 31. 07. 2017 je hotel uzavřený z důvodu rekonstrukce.
Od 01.08.2017 hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let.
Hotel má přímý vstup na pláž s tmavým pískem Playa de Las Burras. Po přímořské promenádě (cca 4 km) lze dojít na největší pláž ostrova se světlým pískem Playa del Inglés a k přírodní rezervaci Dunas de Maspalomas.

Sport a zábava

Stolní tenis, šipky, kulečník, pétanque, tenisový kurt s nočním osvětlením, malá posilovna.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Confort s výhledem na moře:

Platí pouze pro období listopad - duben.
(35 m2) Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, navíc je zde zařízení pro přípravu čaje a kávy, pantofle, župany, balkon má výhled na moře.
Maximální obsazenost - 3 osoby (starší 18 let).
Junior Suite:
(cca 40 m2) Dvoupatrový suite má základní vybavení stejné jako dvoulůžkový pokoj. V horním patře je dvoulůžková ložnice (není oddělena dveřmi), šatna a koupelna s vanou, ve spodní části obývací pokoj, WC a balkon s výhledem na moře. Umístění – 8. patro.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat