Vyhledat zájezd

Vila La Mareta

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Agaete

Vila La Mareta (hlavní fotografie)

1% sleva až

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Vily La Mareta
Počasí
16 °C - Oblačno
Cena za osobu od 22 690 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Bazén (8x4 m), společná terasa s posezením, zahrada, zahradní gril, parkoviště.

Ubytování

Majitel objektu pečlivě zrekonstruoval vilky včetně jejich původního vybavení tak, aby co nejvíce odpovídaly tradičnímu kanárskému stylu. Vilky si můžete pronajmout jak všechny 3 najednou (max. 10 členů), tak i jednotlivě (2-6 členů). Rozmístění vilek je řešeno tak, aby jednotlivé vilky měly pro své obyvatele zajištěno soukromí.

Vila Casa Montana: největší vilka-maximálně pro 6 osob. Má 3 ložnice.Najdete tam 1. ložnici s manželskou postelí a salónkem (přístup po dřevěném schodišti), 2. ložnici s dvěma samostatnými lůžky a salónkem s 2 pohovkami a stolkem (přístup po dřevěném schodišti), 3. ložnici s menší manželskou postelí (cca 120 cm) je v přízemí,. Koupelna s vanou je v přízemí. Kuchyně s jídelním stolem je v oddělené budově přístupné přes malý dvorek a je určena jen pro tuto vilku. Venku je zastřešená terasa s posezením, která přísluší pouze této vilce. Vybavení: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, dětská postýlka, televize (bez satelitu).

Vila Casa de las Flores: maximálně pro 2 dospělé osoby. Je zde ložnice s manželskou postelí a salónkem. Na vyžádání je možné rozkládací lůžko (pro dítě do 10 let). Kuchyň je v jiné budově přístupné přes dvorek a je určena jen pro tuto vilku. V koupelně je vana. Venku je zastřešená terasa s posezením. Vybavení: lednice, elektrický sporák, televize, mikrovlnná trouba, kávovar a dětská postýlka.

Vila Casa Papagayo: maximálně pro 2 osoby. Najdete zde 1 ložnici s manželskou postelí a salónkem, kuchyň s kuchyňským stolem a koupelnu s vanou. Vybavení: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, televize, kávovar, dětská postýlka.

Ostatní

Objekt vhodný hlavně pro milovníky přírody, horské scenérie a pěších výletů, kteří rádi tráví dovolenou na velice klidném a romantickém místě a kteří ocení značnou dávku soukromí.

Poloha

3 kouzelné vilky v úrodném údolí Valle de Agaete jsou začleněny do pečlivě udržovaných zahrad s tropickou vegetací, kde ovocné stromy kontrastují s působivou horskou scenérií. Celý objekt je obklopen rozličnými palmami, ovocným sadem a místní florou, takže je vhodný hlavně pro milovníky přírody a klidu. Městečko Agaete, kde najdete vše, co k dovolené potřebujete, je vzdáleno pouze 2 km. Rybářská vesnička s přístavem Puerto de las Nieves a se spoustou restaurací a kaváren s výhledem na oceán je vzdálena 3 km. V tomto přístavu se nachází i 2 menší oblázkovo-kameno-písečné pláže. Vzdálenost od hlavního města Las Palmas je 30 km, vzdálenost od letiště 60 km. Vzdálenost od pláže cca 3 km, od centra cca 1,5 km.

Stravování

Bez stravování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat