Vyhledat zájezd

Hotel Paradise Valle Taurito

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Taurito

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
14 °C - Jasno
Cena za osobu od 24 000 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a golf Lázně a wellness

Popis

Tento moderně architektonicky řešený pětipatrový hotel nabízí recepci, 2 výtahy, 132 pokojů (2 uzpůsobené pro osoby se sníženou pohyblivostí), vstupní halu s recepcí, internetový terminál a možnost Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách (oboje za poplatek), restauraci, 2 bary, noční klub, malý obchod, stánek s novinami, dětské kluby Mini (děti 4 – 12 let) a Teens (děti 12 – 18 let), parkoviště i prádelnu. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s barem, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté mohou využít i služeb termálních lázní Welness & SPA Krabi (vnitřní bazén s cirkulačním okruhem 52 m2, jaccuzi, sauna, parní lázeň, masáže, kosmetika atd.). Zkušený tým animátorů připravuje program pro děti i dospělé.
Menší přírodní pláž s jemným tmavým pískem Playa Taurito je cca 140 m od hotelu. Mezi hotely Suite Princess a Taurito Princess je umístěn areál Lago Oasis (pro klienty hotelu Paradise Valle Taurito vstup zdarma) se vzájemně propojenými sladkovodními bazény, slunečními terasami, lehátky, slunečníky, skluzavkami, restaurací a barem. Pláž karibského typu Playa Amadores s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 6 km a Playa Mogán se světlým pískem cca 3 km.

Sport a zábava

2 tenisové kurty (za poplatek), 2 kurty na paddel, 1 kurt na squash, volejbal, minigolf, pétanque, kulečník, stolní tenis, trasa na jogging, posilovna. Na pláži je nabídka vodních sportů, golfové hřiště Anfi Tauro je vzdáleno 7 km a Salobre Golf 25 km.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj:

(cca 35 m2) Prostorný klimatizovaný pokoj má ve vybavení telefon, televizi se satelitními programy, placené Wi-Fi připojení k internetu, malou ledničku, trezor (k pronájmu), koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa maji částečný výhled na moře.
Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).
Dvoulůžkový pokoj (pro 4 osoby):
Platí v období květen - říjen.
(cca 35 m2) Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, navíc má rozkládací pohovku.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Rodinný pokoj:
Platí pro období listopad - duben.
(cca 35 m2) Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, navíc je zde rozkládací pohovka.
Maximální a minimální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Ostatní

Internetové stránky:

Poloha

Na jihozápadním pobřeží, 58 km od letiště, v údolí Taurito. 
Přímo v hotelu je malý obchůdek. Další obchody, restaurace a bary jsou přibližně 150 m od hotelu u plážové promenády.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat