Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Seaside Sandy Beach

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Playa del Inglés

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Oblačno
Cena za osobu od 19 990 Kč

Dostupných: 462 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Na jihu ostrova, 35 km od letiště, v centru letoviska Playa del Inglés.

Přibližně 600 m od hotelu se nachází velké nákupní centrum Yumbo. Plážová promenáda a nákupní zóna s mnoha obchody, bary a restauracemi je cca 300 m od hotelu.

Sport a zábava

Tenisový kurt (s osvětlením), posilovna (9. patro s výhledem na moře), venkovní šachy, šipky, stolní tenis, pétanque, kulečník, vodní sporty na pláži, kurzy potápění, pronájem kol na recepci.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Za příplatek hotel nabízí program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (do 23.00 hod.).

Ostatní

www.hotel-sandy-beach.es

Popis

V jedné půlkruhové budově hotel nabízí celkem 256 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 3 internetové terminály (za poplatek), restaurace, bary, televizní místnost, konferenční místnost, dětský klub (děti 4 – 12 let, jen v letních měsících), kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetický salon, obchod, sauna, masáže a neplacené parkoviště. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (celoročně vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, dětské hřiště. Na střeše hotelu jsou 4 terasy pro nudisty (7. až 9. patro) a 2 soukromé terasy s jacuzzi pro max. 6 osob (10. a 11. patro, k pronájmu). Šestkrát týdně zajišťuje hotel různé večerní zábavy v baru, profesionální show a představení s živou hudbou.Hotel akceptuje (za poplatek) pobyt psů do 5 kg (mimo společné prostory - bazén, restaurace, bary, atd.).

Rozsáhlá pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa del Inglés je vzdálena cca 300 m od hotelu.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj typ "A":

Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, rádio, telefon, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC, vysoušečem vlasů a župany. Umístění – přízemí až 2. patro, balkon je orientován směrem do ulice.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.:

Dvoulůžkový pokoj typ "B":

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje typ "A". Umístění – 3. až 11. patro, balkon s výhledem do zahrady a k bazénu.Maximální obsazenost – 3 dospělá osoby (včetně dětí do 2 let).:

Jednolůžkový pokoj:

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje typ "A", ale je zde jen jedno lůžko.Maximální obsazenost - 1 dospělá osoba a 1 dítě do 2 let.:

Rodinný pokoj:

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, dvoulůžková ložnici je oddělena od obývacího prostoru dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout, balkon s výhledem do ulice. Umístění – 3. až 6. patro.Minimální i maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).:

Junior Suite:

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, je však prostornější, ložnice je propojena s obývacím prostorem a má větší balkon s výhledem do ulice. Umístění – 6. až 8. patro.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat