Vyhledat zájezd

Komplex Servatur Puerto Azul

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Puerto Rico

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Puerto Azul
Hotelový komplex Servatur Puerto Azul
Sunconnect Puerto Azul Amadore
Počasí
16 °C - Možnost deště
16 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 24 400 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Sport a zábava

Zdarma tenisový kurt a malé sportovní hřiště (fotbal, volejbal, pétanque), za poplatek stolní tenis a kulečník. Svou polohou je komplex ideální také pro sportovní rybáře, kteří vyjíždějí z Puerto Rico na rybolov, nebo pro golfisty (golfové hřiště Anfi Tauro 4 km, Salobre Golf 7 km, Meloneras Golf 13 km, Maspalomas Golf 15 km).

Popis

Komplex nabízí 385 pokojů a apartmánů. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek a možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (oboje za poplatek), restaurace, bary, dětský klub (děti 4 – 12 let), malý obchod, půjčovna aut. Na centrální sluneční terase jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. V komplexu se nachází relaxační terasa (1 300 m2, pouze pro dospělé) s 3 jacuzzi a lehátka „bali“. Hotel pořádá několikrát týdně animační programy pro děti a dospělé.
Pláž se světlým pískem Playa de Puerto Rico je vzdálena asi 1,8 km a pláž se světlým pískem Playa de Amadores je cca 2,3 km od hotelu.

Poloha

V jihozápadní části ostrova, 45 km od letiště, v klidné horní části letoviska Puerto Rico. Díky své poloze na skále zátoky skýtá překrásný výhled na oceán, ale není vhodný pro pobyt osob s menší pohyblivostí.
Malý obchod je přímo v komplexu, větší obchody, restaurace, bary a služby jsou vzdáleny cca 1,5 km v centru Puerto Rico.

Ostatní

Doplňující informace:

(13. 08. 2015) Poblíž hotelu není autobusová zastávka.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v klimatizované hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Ubytování

Apartmán – 1 ložnice:

(cca 42 m2) Dvoulůžková ložnice s ventilátorem je oddělena od obývací části dveřmi, obývací pokoj má rozkládací pohovku a plně vybavený kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, kávovar atd.). Do vybavení dále patří trezor (k pronájmu), televize se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojením k internetu, koupelna s vanou, WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Za příplatek je možné objednat výhled na moře (pouze v období květen - říjen).
Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.
Maximální obsazenost (květen - říjen) - 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.
Junior Suite:
K dispozici pouze v období květen – říjen.
(cca 52 m2) Základní vybavení má stejné jako apartmán – 1 ložnice, je však prostornější a vybaven klimatizací. Balkon nebo terasa se zahradním nábytkem mají výhledem na moře.
Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.
Maximální obsazenost (květen - říjen) - 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat