Vyhledat zájezd

Hotel Servatur Waikiki

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Playa del Inglés

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno
Cena za osobu od 21 600 Kč

Dostupných: 55 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

V jižní části ostrova, 30 km od letiště, v letovisku Playa del Inglés. 
Přibližně 400 m od hotelu se nacházejí velká obchodní centra Metro a Kasbach.

Popis

V pěti kruhových sedmipatrových budovách je celkem 505 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový terminál v prostoru recepce (za poplatek), 2 restaurace, 2 bary, kadeřnictví, kosmetický salon, masážní salon, prodejna se suvenýry a butik, pronájem kol. V zahradě se nachází bazén pro dospělé (550 m2) a dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasa s lehátky, šatny a slunečníky, dětské hřiště. Hotel nabízí sportovní a zábavné celodenní animační programy pro děti i dospělé, večerní představení.
Rozsáhlá pláž se světlým pískem a přírodní rezervace písečných dun Dunas de Maspalomas jsou vzdáleny 1,5 km od hotelu. Hotel na pláž zajišťuje několikrát denně dopravu zdarma.

Sport a zábava

V hotelu je stolní tenis, posilovna, volejbal, vodní pólo, za poplatek kulečník a stolní fotbal, v blízkosti squash a minigolf.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj:

(cca 20 m2) Pokoj má ve svém vybavení stropní ventilátor, telefon, televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (do 24.00 hod.).

Ostatní

Internetové stránky:

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat