Vyhledat zájezd

Hotel Suite Princess

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Taurito

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno
Cena za osobu od 29 200 Kč

Dostupných: 97 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Zdarma stolní tenis, menší posilovna, v rámci animačního programu lukostřelba, aerobik, aqua-gym, kurz salsy. Golfové hřiště Anfi Tauro je vzdáleno cca 7 km.

Poloha

Na jihozápadním pobřeží, 58 km od letiště, v údolí Taurito. Hotel je vhodný pro milovníky klidné dovolené, akceptuje pouze hosty starší 16 let.
Různé obchody, restaurace i služby jsou přímo pod hotelem, větší nákupní možnosti v přístavním městečku Puerto de Mogán vzdáleném cca 4 km od hotelu (hotelový autobus zdarma) nebo v letovisku Puerto Rico cca 10 km.

Ubytování

Junior Suite:

(cca 42 m2) Prostorný klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení samostatnou sedací soupravu, televizi se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu), malou ledničku (za příplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 osoby (starší 16 let).
Junior Suite Deluxe:
(cca 42 m2) Základní vybavení je stejné jako u Junior Suite. Pokoje jsou zrenovované a navíc mají v ceně balíček služeb Pack Premium, který obsahuje: víno a vodu v den příjezdu, 1 litr vody na den, lehátka na balkoně, trezor, minibar, župan a pantofle, volnou konzumaci značkových alkoholických nápojů. Umístění - 6. až 8. patro.
Maximální obsazenost – 3 osoby (starší 16 let).

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne. Za příplatek je možné objednat balíček Pack Premium, který obsahuje: víno a vodu v den příjezdu, navíc 1 litr vody na den, lehátka na balkoně, trezor, minibar, župan a pantofle, volnou konzumaci značkových alkoholických nápojů.
Při pozdějším příjezdu nebo ranním odjezdu není restaurace k dispozici.

Popis

Plně klimatizovaný hotel nabízí celkem 304 junior suite (5 uzpůsobených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici mramorová vstupní hala s recepcí, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu (oboje za poplatek), 6 výtahů, 2 restaurace, 3 bary, sauna a masáže, televizní místnost, animační sál a několik malých obchůdků. V hotelové zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel pořádá animační programy a vystoupení s živou hudbou, kurzy míchání koktejlů a kanárské kuchyně.
Menší přírodní pláž s jemným tmavým pískem Playa Taurito, je přímo u hotelu. Mezi hotely Suite Princess a Taurito Princess je umístěn areál Lago Oasis (vstupné za poplatek) se vzájemně propojenými sladkovodními bazény, slunečními terasami, lehátky, slunečníky, restaurací a barem. Pláž karibského typu Playa Amadores s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 6 km a Playa Mogán se světlým pískem cca 3 km.

Ostatní

Doplňující informace:

27. 10. 2016 Na vyžádání a za poplatek hotel půjčuje konvici s kávou, čajem a cukrem (na vyžádání, 12 € / týden + € 5 kredit), župan a pantofle (12 € / týden + € 5 kredit).
Výměna ručníků za ekologický poplatek € 1,50/ručníku.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat