Vyhledat zájezd

Hotel Taurito Princess

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Taurito

Strava All inclusive, All inclusive Plus
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Funtazie Klub Taurito Princess
Hotel Funtazie klub Taurito Princess
Taurito Princess
Počasí
18 °C - Déšť
Cena za osobu od 22 800 Kč

Dostupných: 162 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Na jihozápadním pobřeží, 58 km od letiště, v údolí Taurito. Hotel je vhodný pro milovníky klidné dovolené nebo pro rodiny s dětmi.
Menší obchody se nachází v blízkosti hotelu a u pláže, další nákupní možnosti jsou ve 3 km vzdáleném přístavním městečku Puerto de Mogán nebo v letovisku Puerto Rico (cca 10 km).

Popis

Hotel nabízí celkem 404 pokojů (5 uzpůsobených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, atriové výtahy, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (oboje za poplatek), restaurace, 4 bary, 4 konferenční sály (až 240 osob), dětský klub Mini (děti 5 – 12 let, děti 3 - 5 let za doprovodu dospělé osoby) a Maxi (děti 13 - 17 let), herna, sauna, masáže, kadeřnictví, malý obchod, butik, obchod se suvenýry, placené parkoviště. V hotelové zahradě se nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Pro děti i dospělé jsou připravovány denní i noční animační programy, živá hudba, orchestrální hudba, diskotéky, profesionální show a soutěže.
Menší přírodní pláž s jemným tmavým pískem Playa Taurito, je přímo u hotelu. Mezi hotely Suite Princess a Taurito Princess je umístěn areál Lago Oasis (vstupné za poplatek) se vzájemně propojenými sladkovodními bazény, slunečními terasami, lehátky, slunečníky, restaurací a barem. Pláž karibského typu Playa Amadores s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena acca 6 km a Playa Mogán se světlým pískem cca 3 km.

Sport a zábava

Posilovna, tenisový kurt, kurt na squash a stolní tenis. Vedle hotelu se nachází potápěčská škola.

Ubytování

Standardní pokoj s výhledem na moře:

(cca 22 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, lednici (za poplatek), trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa mají výhled na moře.
Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).
Rodinný pokoj:
(cca 29 m2) Základní vybavení má stejné jako standardní pokoj, ale ložnice je oddělena od obývacího prostoru. Pokoj má 2 balkony nebo terasy s výhledem na bazén nebo moře.
Minimální i maximální obsazenost (květen - říjen) – 2 dospělé osoby a 2 děti (starší 2 let) nebo 3 osoby (včetně dětí do 2 let).
Minimální obsazenost (listopad - duben) - 2 dospělé osoby a 1 dítě (starší 2 let).
Maximální obsazenost (listopad - duben) – 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 osoby (včetně dětí do 2 let).
Rodinný pokoj Superior:
Pouze v období květen - říjen.
(cca 69 m2) Základní vybavení má stejné jako standardní pokoj, je zrenovovaný a velmi prostorný. Pokoj má výhled na moře.
Minimální i maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Suite:
Pouze v období květen - říjen.
(cca 69 m2) Základní vybavení má stejné jako standardní pokoj, ale ložnice je oddělena od obývacího prostoru. Pokoj má 2 balkony nebo terasy s výhledem na bazén nebo moře.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Junior Suite:
(cca 32 m2) Základní vybavení má stejné jako standardní pokoj. Umístění - 1., 2., 6. a 7. patro.
Minimální i maximální obsazenost (květen - říjen) - 2 dospělé osoby a 2 děti (starší 2 let), nebo 3 osoby (včetně dětí do 2 let).
Maximální obsazenost (listopad - duben) – 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 osoby (včetně dětí do 2 let).
Hodnocení našich klientů:
Nejprodávanější hotel na ostrově Gran Canaria v červnu 2016.

Ostatní

Internetové stránky:

Doplňující informace:
(03. 03. 2015) Hotel Taurito Princess provozuje zdarma autobus do města Mogán. Autobus jezdí každý den v 09.25 hod a vrací se v 13.00 hod. (v pátek, kdy jsou trhy, jezdí v 08.50 a návrat je v 12.00 hod).

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den. Za příplatek je možné objednat balíček Pack Premium, který zahrnuje víno a vodu v den příjezdu, župan a pantofle, volnou konzumaci značkových alkoholických nápojů, 1 tematickou večeři/pobyt. Při pozdějším příjezdu nebo ranním odjezdu není restaurace k dispozici.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat