Velká letní soutěž Získejte zájezd zdarma! Více informací zde.

Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Perly Atlantiku

Kanárské ostrovy, Kombinace destinací

Strava All inclusive light
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Poznávací zájezdy Pobytové zájezdy

Program

1. den: TENERIFE Odlet z Prahy na Tenerife, transfer do přístavu Santa Cruz de Tenerife. Nalodění, volno na palubě, zábavní program na lodi. Ve večerních hodinách vyplutí z přístavu směrem na ostrov La Palma. Nocleh na lodi. 2. den: LA PALMA V cca 8.00 hodin doplutí do přístavu Santa Cruz de La Palma, půvabného hlavního města ostrova La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkony na hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z jeho atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16. století a budova Open University. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: Národní park Caldera de Taburiente, La Palma Gran tour, Santa Cruz a doutníky nebo transfer do Tazacorte. V cca 16.00 hodin vyplutí z přístavu směrem na ostrov Madeira. Nocleh na lodi. 3. den: MADEIRA V cca 9.00 hodin doplutí do přístavu Funchal, hlavního města ostrova Madeira, které lze navštívit pěšky nebo slavnou lanovkou. Existuje mnoho zajímavých míst a barevný trh, který je úžasný díky exotickému ovoci a květinám. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: Chutě Madeiry, Pohlednice z Madeiry, Duše Madeiry nebo Zahrady a levády. V cca 18.00 hodin odjezd z přístavu ve směru na Gran Canarii. Nocleh na lodi. 4. den: GRAN CANARIA V cca 16.00 hodin doplutí do přístavu Las Palmas, živého hlavního města ostrova Gran Canaria s písečnou pláží Las Canteras. Doporučujeme navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. Nocleh na lodi. 5. den: GRAN CANARIA Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na palubě. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR Gran Canaria, Viva Las Palmas nebo transfer do Maspalomas nebo transfer do Puerto de Mogán. V cca 23.00 hodin vyplutí z přístavu směrem na ostrov La Gomera. Nocleh na lodi. 6. den: LA GOMERA V cca 10.30 hodin doplutí do přístavu San Sebastian de La Gomera, okouzlujícího hlavního města ostrova La Gomera s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba, jako např. kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR La Gomera nebo Viva La Gomera. V cca 20.30 hodin vyplutí z přístavu směrem na ostrov Tenerife. Nocleh na lodi. 7. den: TENERIFE Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR Tenerife, Viva el norte, úpatí hory Teide, Taganana & La Laguna, Loro Park, Siam park nebo Teide – svatá hora Guančů. Nocleh na lodi. 8. den: TENERIFE Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. V závislosti na letovém řádu vylodění a odhlášení z výletní lodi a transfer na letiště Reina Sofia, odlet zpět do Prahy.

Ostatní

- návštěva několika ostrovů během jednoho zájezdu - program light ALL INCLUSIVE na lodi - příjemné klima po celou sezónu - česky mluvící personál Při rezervaci plavby je NUTNÝ cestovní pas a údaje cestovního pasu. V závislosti na povětrnostních podmínkách kapitán může rozhodnout o změně trasy. Pořadí programu a doba nalodění a vyplutí z přístavu se mohou měnit. Nabídka výletů je orientační a může být upravena dle aktuální situace, cenu upřesní prodejce. Minimální počet pro realizaci fakultativních výletů je 14 osob, výlety se konají s česky nebo polsky mluvícím průvodcem. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály. Měnou na lodi je euro.

Popis

Tenerife • La Palma • Madeira • Gran Canaria • La Gomera • Tenerife Odlet z Prahy, trasa letu: Praha – Tenerife – Praha.

Ubytování

Vnitřní kajuta (kategorie 1): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle. Vnější kajuta (kategorie 4): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), panoramatické okno, individuálně ovládaní klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi.

Stravování

Stravování LIGHT ALL INCLUSIVE na palubě lodi. Program LIGHT ALL INCLUSIVE v ceně zájezdu mj. zahrnuje snídani (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeři (19.30-21.30) formou bufetu podávané v hlavní restauraci - k obědu a večeři neomezená konzumace piva, vína, vybraných nealkoholických nápojů a vody; odpolední čaj / kávu a občerstvení; neomezenou konzumaci piva, vína, vybraných nealkoholických nápojů a vody podávané ve vyhrazeném baru (alkohol pro osoby starší 18 let) v době 12.00-24.00; po večeři občerstvení na určeném místě; v každé kabině denně láhev s vodou (1,5 l). Za příplatek je program ULTRA ALL INCLUSIVE, který navíc zahrnuje neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kanárské ostrovy v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat