Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Perly Atlantiku

Kanárské ostrovy, Kombinace destinací

Perly Atlantiku (hlavní fotografie)
  • Perly Atlantiku (fotografie 2)
  • Perly Atlantiku (fotografie 3)
  • Perly Atlantiku (fotografie 4)
  • Perly Atlantiku (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava All inclusive light
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Poznávací zájezdy Pobytové zájezdy

Popis

Tenerife • La Palma • Madeira • Gran Canaria • La Gomera • Tenerife Odlet z Prahy, trasa letu: Praha – Tenerife – Praha.

Ubytování

Vnitřní kajuta (kategorie 1): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle. Vnější kajuta (kategorie 4): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), panoramatické okno, individuálně ovládaní klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi.

Stravování

Stravování LIGHT ALL INCLUSIVE na palubě lodi. Program LIGHT ALL INCLUSIVE v ceně zájezdu mj. zahrnuje snídani (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeři (19.30-21.30) formou bufetu podávané v hlavní restauraci - k obědu a večeři neomezená konzumace piva, vína, vybraných nealkoholických nápojů a vody; odpolední čaj / kávu a občerstvení; neomezenou konzumaci piva, vína, vybraných nealkoholických nápojů a vody podávané ve vyhrazeném baru (alkohol pro osoby starší 18 let) v době 12.00-24.00; po večeři občerstvení na určeném místě; v každé kabině denně láhev s vodou (1,5 l). Za příplatek je program ULTRA ALL INCLUSIVE, který navíc zahrnuje neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

Program

1. den: TENERIFE Odlet z Prahy na Tenerife, transfer do přístavu Santa Cruz de Tenerife. Nalodění, volno na palubě, zábavní program na lodi. Ve večerních hodinách vyplutí z přístavu směrem na ostrov La Palma. Nocleh na lodi. 2. den: LA PALMA V cca 8.00 hodin doplutí do přístavu Santa Cruz de La Palma, půvabného hlavního města ostrova La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkony na hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z jeho atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16. století a budova Open University. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: Národní park Caldera de Taburiente, La Palma Gran tour, Santa Cruz a doutníky nebo transfer do Tazacorte. V cca 16.00 hodin vyplutí z přístavu směrem na ostrov Madeira. Nocleh na lodi. 3. den: MADEIRA V cca 9.00 hodin doplutí do přístavu Funchal, hlavního města ostrova Madeira, které lze navštívit pěšky nebo slavnou lanovkou. Existuje mnoho zajímavých míst a barevný trh, který je úžasný díky exotickému ovoci a květinám. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: Chutě Madeiry, Pohlednice z Madeiry, Duše Madeiry nebo Zahrady a levády. V cca 18.00 hodin odjezd z přístavu ve směru na Gran Canarii. Nocleh na lodi. 4. den: GRAN CANARIA V cca 16.00 hodin doplutí do přístavu Las Palmas, živého hlavního města ostrova Gran Canaria s písečnou pláží Las Canteras. Doporučujeme navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. Nocleh na lodi. 5. den: GRAN CANARIA Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na palubě. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR Gran Canaria, Viva Las Palmas nebo transfer do Maspalomas nebo transfer do Puerto de Mogán. V cca 23.00 hodin vyplutí z přístavu směrem na ostrov La Gomera. Nocleh na lodi. 6. den: LA GOMERA V cca 10.30 hodin doplutí do přístavu San Sebastian de La Gomera, okouzlujícího hlavního města ostrova La Gomera s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba, jako např. kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR La Gomera nebo Viva La Gomera. V cca 20.30 hodin vyplutí z přístavu směrem na ostrov Tenerife. Nocleh na lodi. 7. den: TENERIFE Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR Tenerife, Viva el norte, úpatí hory Teide, Taganana & La Laguna, Loro Park, Siam park nebo Teide – svatá hora Guančů. Nocleh na lodi. 8. den: TENERIFE Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. V závislosti na letovém řádu vylodění a odhlášení z výletní lodi a transfer na letiště Reina Sofia, odlet zpět do Prahy.

Ostatní

- návštěva několika ostrovů během jednoho zájezdu - program light ALL INCLUSIVE na lodi - příjemné klima po celou sezónu - česky mluvící personál Při rezervaci plavby je NUTNÝ cestovní pas a údaje cestovního pasu. V závislosti na povětrnostních podmínkách kapitán může rozhodnout o změně trasy. Pořadí programu a doba nalodění a vyplutí z přístavu se mohou měnit. Nabídka výletů je orientační a může být upravena dle aktuální situace, cenu upřesní prodejce. Minimální počet pro realizaci fakultativních výletů je 14 osob, výlety se konají s česky nebo polsky mluvícím průvodcem. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály. Měnou na lodi je euro.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kanárské ostrovy v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat