Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel La Palma & Teneguía Princess

Kanárské ostrovy, La Palma, Fuencaliente

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Oblačno
Cena za osobu od 23 890 Kč

Dostupných: 804 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj:

Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, placené Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře nebo bočním výhledem na moře.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).:

Rodinný pokoj Superior:

Jedná se o dva propojené dvoulůžkové pokoje.Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby 2 děti.Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).:

Suite s výhledem na moře:

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje. Navíc má oddělenou ložnici, 2 koupelny (v každé je vana a vysoušeč vlasů). Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Poloha

Na jihozápadním pobřeží ostrova, 30 km od letiště, poblíž vesničky Las Indias. Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Palma nebo Gran Canaria - La Palma.Na ostrově La Palma není k dispozici osobně delegát Canaria travel.

Obchůdky a restaurace se nachází ve vesnici Las Indias cca 5 km od hotelu a ve vesnici Fuencaliente cca 10 km od hotelu.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Popis

Hotel nabízí celkem 625 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 4 bary, 4 konferenční sály (až 1000 osob), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, dětský klub (děti 4 - 12 let), malý obchod, služby prádelny, služby lékaře, půjčovna aut a kol, parkoviště (zdarma) . V zahradě se nachází 11 bazénů pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, vyhrazená část pro nudisty, dětské hřiště. K relaxaci je možné využít služeb centra SPA Aqua Princess (ozdravné procedury, kosmetika, vířivka, sauna, masáže). Pro děti i dospělé jsou připravovány denní i noční animační programy.

Pláž La Zamora se nachází cca 1,5 km od hotelu.

Ostatní

www.princess-hotels.com

Doplňující informace:V hotelech na ostrově La Palma není k dispozici informační kniha.

Sport a zábava

V hotelu je posilovna, víceúčelové hřiště, stolní tenis, kulečník, mini golf, 6 tenisových kurtů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat