Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Costa Calero

Kanárské ostrovy, Lanzarote, Puerto Calero

Strava All inclusive, Inclusive prestige, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
21 °C - Jasno
Cena za osobu od 18 500 Kč

Dostupných: 105 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady:

Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon s výhledem do zahrady. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).:

Rodinný pokoj:

Jedná se o 2 propojené dvoulůžkové pokoje. Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 dětiMaximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 3 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Program all inclusive Prestige navíc zahrnuje - dárek na uvítanou, ovoce a sekt v den příjezdu, župany a pantofle na pokoji, služby portýra, denní doplnění minibaru, zdarma trezor, kávovar na pokoji (na kapsle), veškeré nápoje z nápojového lístku v baru, restauraci La Magdalena (mimo Möet et Chandon), denní volný vstup do cirkulačního bazénu „Piscina aktiva“, sauny a „Hamam“ v centru Thalasso SPA, 5% sleva na masáže mimo speciální nabídky.

Ostatní

www.hotelcostacalero.com

Doplňující informace:08.01. 2016 Děti (starší 4 let) mají povolený vstup do Spa v pondělí - pátek (od 13.00 do 16.00 hod.) a sobota - neděle (od 09.00 do 12.00 hod.).

Popis

Hotel nabízí v několika 5 patrových propojených budovách celkem 324 pokojů (několik uzpůsobených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, internetový koutek (za poplatek), 2 restaurace, 3 bary, konferenční místnost (až 600 osob), dětské kluby Mini (děti 4 – 7 let) a Maxi (děti 8 – 12 let), menší obchod, služby prádelny, pronájem aut. V hotelové zahradě jsou terasovitě rozmístěny 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídku služeb centra Thalasso SPA (cirkulační bazén, sauna, turecké lázně, masáže, salon krásy atd.). Pro děti a dospělé jsou připravovány denní i večerní animační programy.

Na pláž Playa Grande v Puerto del Carmen (cca 5 km) vozí hosty několikrát denně hotelový autobus. Tato přírodní pláž se světle hnědým pískem je přes kilometr dlouhá a byla oceněna modrou vlajkou EU.

Sport a zábava

V hotelu je stolní tenis, posilovna, aerobic, obří šachy, volejbalové hřiště, šipky, kulečník a škola potápění. V nedalekém přístavu možnost vodních sportů (plachtění, katamarán, okružní plavby, rybolov).

Poloha

Ve východní části ostrova, 15 km od letiště, nad sportovním přístavem Puerto Calero.

Supermarket a několik menších obchůdků se nachází v přístavu Puerto Calero (cca 300 m), větší nákupní střediska jsou v letovisku Puerto del Carmen asi 4 km od hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat