Vyhledat zájezd

Hotel Sol Lanzarote

Kanárské ostrovy, Lanzarote, Puerto del Carmen

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní, 19 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Sol Lanzarote
Počasí
22 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 22 990 Kč

Dostupných: 86 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Popis

Hotel nabízí celkem 343 pokojů (5 upravených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (oboje za poplatek), restaurace, 2 bary, konferenční místnosti (až 80 osob), dětský klub Bam bam (děti 5 - 12 let), dětský klub Guardería (děti 12 měsíců – 4 roky, pouze od července do srpna), prádelna, kadeřnictví, kosmetika a masáže, supermarket, obchod se suvenýry, malé parkoviště. V hotelové zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (dva v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětský park a Flintston Bazar. Pro děti i dospělé je připravována široká škála aktivit, denní i večerní animační program, umělecká představení i hudební programy. Hotel je plně přizpůsoben pro tělesně postižené.
Hotel leží přímo u plážové promenády se vstupem na písečnou pláž se hnědým pískem.

Poloha

Na jihovýchodním pobřeží, 5 km od letiště, v okrajové části letoviska Puerto del Carmen.
Přímo v hotelu je několik menších obchodů, 200 m od hotelu malé nákupní centrum (různé obchody, bary a restaurace) a větší nákupní možnosti jsou v 3 km vzdáleném centru Puerto del Carmen (autobusová zastávka 100 m).

Sport a zábava

V hotelu je posilovna, herna se stolním tenisem, 2 tenisové kurty a potápěčská škola. 

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj:

(cca 26 m2) Pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, centrálně řízenou klimatizaci (v letních měsících), trezor (k pronájmu), telefon, minibar (za příplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Balkon (5 m²) má výhled do zahrady nebo do vnitrozemí, za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.
Pokoj Superior:
(cca 30 m2) Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje. Pokoje jsou po rekonstrukci, v obývací části je integrovaný kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička). Terasa (5 m²) má výhled do zahrady a do vnitrozemí. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Rodinný pokoj:
(cca 36 m2) Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje, navíc má v obývací části integrovaný kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička). Terasa (5 m²) má výhled do zahrady a do vnitrozemí. Za příplatek je možné objednat rodinný pokoj s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Suite:
(cca 45 m2) Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje, navíc má částečně oddělený spací prostor s velkou postelí „queen size“ od obývací části s rozkládací pohovkou, zdarma trezor, velká terasa (9 m²) má výhled do zahrady a do vnitrozemí. Za příplatek je možné objednat suite s výhledem na moře a pláž Matagorda.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby, 3 děti a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Ostatní

Internetové stránky:

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat