Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový komplex Parque Del Sol

Kanárské ostrovy, Tenerife, Costa Adeje

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
4 °C - Sněžení
4 °C - Sněžení

Popis

Celý komplex apartmánů se skládá z centrální budovy s recepcí a několika dvou až třípatrových budov, situovaných kolem bazénu. Do vybavení komplexu patří recepce snepřetržitým provozem, Wi-Fi připojení k internetu vprostorách recepce, restaurace, bar, kongresový sál, herna, samoobslužné pračky, sauna (za poplatek). Vpřekrásné tropické zahradě je velký centrální bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar zapuštěný do bazénu, jacuzzi, dětské hřiště. Pro hosty jsou několikrát v týdnu připravena večerní zábavná představení nebo vystoupení s živou hudbou.

Přibližně 500 m od komplexu se nachází pláž Playa Faňabé s černým pískem.

Celý komplex apartmánů se skládá z několika dvou až třípatrových budov situovaných kolem bazénu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém objektu, 2 restaurace, bar, kongresový sál, herna, samoobslužné pračky (na mince), sauna (jeden volný vstup/pobyt). V tropické zahradě se nachází velký centrální bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar zapuštěný do bazénu, jacuzzi a dětské hřiště. Pro hosty jsou několikrát v týdnu připravována večerní zábavná představení nebo vystoupení s živou hudbou.

Přibližně 500 m od komplexu se nachází pláž Playa Faňabé s tmavým pískem.

Ubytování

Apartmán:

(uvedeno v ceníku – 50 m2): Moderně zařízený apartmán je vybaven samostatnou dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, zařízeným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba), ventilátorem, telefonem, televizí se satelitními i hudebními kanály, trezorem (k pronájmu). Každý apartmán má vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu s výhledem na bazén, do zahrady nebo ulice.Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti. :

Apartmán – 1 ložnice:

Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího prostoru. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením (lednička, mikrovlnná trouba), rozkládací pohovka, ventilátor, telefon, televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelna (sprcha nebo vana) s WC, vysoušečem vlasů a make-up zrcátkem. Balkon nebo terasa mají výhled na bazén, do zahrady nebo do ulice.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo  2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Poloha

V jižní části ostrova Tenerife, 22 km od letiště v letovisku Costa Adeje, které sousedí snejvětším turistickým centrem Playa de las Américas.

Možnosti nákupů jsou asi 300 m od hotelu na nákupní třídě s obchody, kavárnami a restauracemi.

V jižní části ostrova Tenerife, 19 km od letiště, v letovisku Costa Adeje.

Různé obchody, kavárny a restaurace jsou asi 300 m od hotelu.

Sport a zábava

Posilovna a minigolf.

Za poplatek posilovna a minigolf.

Stravování

Snídaně a večeře jsou připravovány v hotelové restauraci formou švédských stolů s nabídkou regionální, národní i mezinárodní kuchyně.

Snídaně a večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů s nabídkou regionální, národní i mezinárodní kuchyně.

Ostatní

www.parquedelsol.net

www.parquedelsol.net

Doplňující informace:18. 09. 2015 Klienti s polopenzí mají zapůjčení ručníků k bazénu zdarma.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kanárské ostrovy v lokalitě Tenerife nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat