Vyhledat zájezd

Hotelový komplex Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa

Kanárské ostrovy, Tenerife, Costa Adeje

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Gran Hotel Bahia Del Duque Resort
Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa
Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa
Počasí
18 °C - Možnost deště
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 36 300 Kč

Dostupných: 260 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf Lázně a wellness

Poloha

Na jižním pobřeží ostrova, 20 km od letiště v luxusní zóně turistického letoviska Costa Adeje.

Popis

Komplex 40 luxusních vil, který navrhl architekt Pascua Ortega, nabízí jedno z nejluxusnějších ubytování ostrova. Je součástí hotelu Gran Hotel Bahía del Duque, ale má zcela speciální servis, který zajišťuje maximální komfort a velmi individuální přístup. Vilky mají vlastní recepci s barem, velkou terasu, na které se servírují snídaně, příjemnou zahradu s velkým atypickým bazénem, michelinovou restauraci Las Aguas (pouze pro osoby starší 13 let), kterou vede slavný šéfkuchař Salvador Gallego. Všichni hosté mohou samozřejmě využívat veškerých služeb hotelu Gran Hotel Bahía del Duque (restaurace, bary, bazény, dětský koutek atd. viz popis hotelu).
Jednotlivé vily nabízejí tři různé druhy ubytování, přičemž všechny vily mají svou vlastní zahradu s bazénem. Nemají přímý výhled na moře, jsou umístěny terasovitě a moře je zpravidla vidět pouze z bočního pohledu.

Od 12. 06. do 09. 07. 2017 není k dispozici bazén.
Z hotelové zahrady je přímý vstup na přímořskou promenádu a na pláž se světlým pískem Playa del Duque.

Stravování

Snídaně, polopenze.

Ubytování

Vila PALMERAS:

(cca 103 m2) Přízemní vila nabízí luxusní dvoulůžkovou ložnici, prostorný obývací pokoj s jídelním koutem, koupelnu se sprchovým koutem, velkou vanou a samostatným WC. Do vybavení patří minibar, klimatizace, hudební soustava Bang Olufsen, LCD televize se satelitními programy (v ložnici a obývacím pokoji), trezor (k pronájmu) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Na terase se zahradou (99 m2) je prostorné sezení s jídelním stolem, sprcha, bazén, opalovací lehátka a slunečníky. 
Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Maximální obsazenost (květen - říjen) - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Vila RETAMA:
(cca 170 m2) Tato vila nabízí stejný komfort jako Vila Palmeras, je však patrová. V patře je ložnice s malým balkonem, šatna, koupelna se sprchovým koutem, velkou vanou a samostatným WC. V přízemí obývací pokoj s jídelnou, menší kuchyňská linka (není povolena příprava vlastních porkmů), barový pult, WC. Terasa se zahradou (86 m2) má vybavení stejné jako Vila Palmeras. 
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby (starší 18 let).
Vila MIMOSA:
(cca 194 m2) Základní vybavení má stejné jako Vila Palmeras, nabízí maximálně možný komfort. Uprostřed vily se nachází velký obývací pokoj s jídelnou, kuchyňským koutem (není povolena příprava vlastních porkmů), po obou stranách vždy ložnice s vlastní koupelnou a WC. Velká terasa se zahradou (246 m2) nabízí bazén, lehátka, slunečníky, sprchu, velké sofa a jídelní kout. 
Maximální obsazenost – 5 dospělých osob a 1 dítě do 2 let.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat