Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sensimar Arona Gran Hotel

Kanárské ostrovy, Tenerife, Los Cristianos

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno
Cena za osobu od 28 400 Kč

Popis

Moderní sedmipatrový hotel má celkem 391 pokojů (některé upravené pro tělesně postižené klienty). Ve vybavení hotelu je prostorná vstupní hala s recepcí, výtahy, internetové terminály (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu (v prostoru recepce), restaurace, bar a diskotéka, 2 velké klimatizované konferenční místnosti (až 450 osob), kadeřnictví, herna, prádelna, služby lékaře, parkoviště, golfový obchod. Uprostřed prostorné subtropické zahrady jsou 3 velké bazény (v zimních měsících vyhřívané), prostorné sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Hosté mohou využít i nabídku služeb Soyé Wellness centra (bazén s cirkulačním okruhem, masáže, zábaly, kosmetické a léčebné programy). Animační tým zajišťuje sportovní i večerní programy, zábavu s živou hudbou a kabarety.

Hotel je situován přímo u moře, ale nejbližší pláž je v Los Cristianos, vzdálena přibližně 1 km od hotelu.

Sport a zábava

Za poplatek 2 kurty na squash, kardiovaskulární posilovna se saunou, zdarma stolní tenis, kulečník na mince. Hotel zajišťuje zvláštní služby pro hráče golfu, nejbližší golfové hřiště Golf Las Américas je vzdáleno přibližně 4 km. V rámci animačních programů hotel nabízí krytý driving range a putting green, aerobic, lukostřelbu, atd.

Poloha

Na jihozápadním pobřeží, 16 km od letiště v letovisku Los Cristianos. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Přibližně 500 metrů od hotelu je obchodní centrum s širokým výběrem obchodů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v restauraci s otevřeným vařením, která nabízí výběr z tradiční španělské, mezinárodní a vegetariánské kuchyně. Hotel vyžaduje od pánů na večeře nejen dlouhé kalhoty, ale také zavřené (plné) boty.

Ostatní

www.springhoteles.com/

Doplňující informace:18.5.2015 Otevírací doba Soyé Wellness Center je od pondělí do soboty 10.00 – 14.00 a 16.00 – 18.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat