Vyhledat zájezd

Hotel Palia Don Pedro

Kanárské ostrovy, Tenerife, Costa del Silencio

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Apartmány Palia Don Pedro
Počasí
6 °C - Možnost deště
6 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 18 600 Kč

Dostupných: 91 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou poskytovány formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (do 22.30 hod.).

Poloha

Na jihu ostrova, 20 km od letiště, v klidné zóně Costa del Silencio.
V blízkosti hotelu je menší nákupní centrum a 1 km od hotelu centrum města s různými obchody, bary i restauracemi, větší nákupní možnosti jsou v letovisku Playa de las Américas (asi 12 km).

Popis

V menších dvoupodlažních budovách (na ploše 3,5 ha) hotel nabízí celkem 130 studií a apartmánů. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, internetový terminál (na mince), možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (za poplatek), restaurace, bar, konferenční místnost (max. 120 osob), dětský klub Pali (děti 4 – 12 let, pouze během školních prázdnin), prádelna, půjčovna automobilů, služby lékaře (na vyžádání), parkoviště. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, terasa s lehátky a slunečníky. Pro děti i dospělé jsou připravovány sportovní aktivity během dne, zábavné tematické večery, divadlo, tanec nebo soutěže.
Malá písečná pláž se světlým pískem je vzdálena cca 500 m, pláž s černým hrubým pískem a oblázky Playa de las Galletas je vzdálena cca 1,5 km v přístavu Las Galletas. Větší písečné pláže na Playa de las Américas a Los Cristianos jsou od hotelu vzdálené asi 14 km a lze na ně dojet autobusem. Mezi skalnatým pobřežím vedou i schody k moři, kde jsou vytvořena menší mola se vstupem do průzračné vody.

Sport a zábava

Plážový volejbal, pétanque, lukostřelba a střelba, stolní tenis, šipky, aerobik, vodní aerobik (v rámci animačních programů), v blízkosti hotelu je potápěčské centrum. Golfový klub Los Palos je vzdálen cca 6,5 km, Amarilla Golf cca 7 km a Golf del Sur cca 6,5 km.

Ubytování

Studio:

(cca 34 m2) Dvoulůžkové studio má ve svém vybavení integrovaný kuchyňský kout s lednicí, televizi se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, trezorem (k pronájmu), koupelnu s WC, balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 2 osoby a 1 dítě do 2 let.
Apartmán – 1 ložnice:
(cca 45 m2) Základní vybavení je stejné jako u studia, navíc má samostatnou dvoulůžkovou ložnice oddělenou od obývací části dveřmi.  
Minimální obsazenost – 2 osoby.
Maximální obsazenost – 4 osoby a 1 dítě do 2 let.
Apartmán – 2 ložnice:
(cca 62 m2) Základní vybavení je stejné jako u studia, navíc má 2 samostatné ložnice oddělené od obývací části dveřmi.
Minimální obsazenost - 5 osob.
Maximální obsazenost – 6 osob a 1 dítě do 2 let.
Hodnocení našich klientů:Komplex odpovídá kategorii 2*.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat