Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Iberostar Olé Tenerife Tropical

Kanárské ostrovy, Tenerife, Playa de las Americas

Ubytování Hotel
Počasí
4 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 19 900 Kč

Dostupných: 237 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Pokoj Basic:

Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve vybavení televizi se satelitními programy, telefon, minibar, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, sprchou a vysoušečem vlasů. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Umístění - přízemí a 1. patro, v méně atraktivních částech hotelu.Minimální obsazenost a maximální obsazenost - 2 osoby (včetně dětí do 2 let).:

Dvoulůžkový pokoj:

Základní vybavení má stejné jako pokoj Basic. Za příplatek je možné objednat pokoj s bočním výhledem na moře nebo s výhledem na moře. Umístění - 5. až 7. patroMaximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).:

Rodinný pokoj:

Základní vybavení je stejné jako u pokoje Basic, navíc má dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části dveřmi, balkon s výhledem na bazén. Umístění – 1. - 2. patro.Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.Maximální obsazenost (květen - říjen) - 4 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).Maximální obsazenost (listopad - duben) - 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).:

Suite:

Základní vybavení je stejné jako u pokoje Basic, navíc má dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části dveřmi, balkon s výhledem na bazén nebo do zahrady. Umístění – na rohu budovy.Maximální obsazenost (květen - říjen) – 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou v hlavní restauraci formou švédských stolů. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje po celý den.

Ostatní

www.olehotels.com

Popis

Tento sedmipatrový hotel má celkem 189 pokojů. Nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, bezplatné základní Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (rozšířené za poplatek), restauraci, 2 bary, dětský klub, služby prádelny, parkoviště. Na sluneční terase je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, lehátka a slunečníky. Hosté mohou využít k relaxaci i nabídku SPA (masáže, sauna, jacuzzi). Pro hosty je připravován denní i večerní animační program (6 x za týden).

Malá pláž Playa Troya s tmavým pískem je vzdálena necelých 500 m.

Poloha

Na jihu ostrova, 18 km od letiště, v centru letoviska Playa de las Américas.

V okolí je velké množství různých obchůdků, nákupních středisek, restaurací a kaváren.

Sport a zábava

Zdarma menší posilovna, hřiště na plážový volejbal, za poplatek kulečník. Na pláži je velký výběr vodních sportů, nejbližší golfové hřiště Golf Las Américas je vzdáleno přibližně 1km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat