Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Rural Costa Salada

Kanárské ostrovy, Tenerife, Valle de Guerra

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
6 °C - Oblačno
6 °C - Oblačno
Cena za osobu od 17 600 Kč

Dostupných: 138 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Hotel s koncepcí venkovské usedlosti a přilehlé zahrady (rozloha 240 000 m2) leží u skalnatého pobřeží. Nabízí celkem 9 pokojů a 3 junior suite v bezprostředním kontaktu s přírodou. Hostům je k dispozici recepce s omezeným provozem, restaurace, salon, sauna, jacuzzi (zdarma). Na sluneční terase je bazén (ručníky k bazénu na vyžádání zdarma) s lehátky a slunečníky. Přilehlá zahrada je rozčleněna do 3 zón, pěstují se zde typické kanárské květiny a největší plochu zaujímá část se stromy.

Nejbližší pláž Playa de Bajamar se nachází přibližně 8 km od hotelu.

Sport a zábava

Okolí vhodné pro turistiku, výlety autem a lodí, přírodní park Anaga je vzdálen cca 25 km.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj:

Dvoulůžkový pokoj je stylově vybaven restaurovaným dřevěným nábytkem. K vybavení patří televize se satelitními programy, minibar, koupelna s WC a vysoušeč vlasů (zdarma na vyžádání), trezor (k pronájmu, k dispozici na recepci). Terasa má boční výhled na moře. Umístění – v přízemí.Maximální kapacita – 2 dospělé osoby (starší 12 let).:

Pokoj Superior:

Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, je prostornější a má balkon nebo terasu s přímým výhledem na moře.Maximální kapacita  – 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.:

Junior Suite:

Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, je větší a lépe vybaven, má manželské postele a v koupelně župany, terasa má jedinečný výhled na moře.Maximální kapacita – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Ostatní

www.costasalada.com

Poloha

Na severu ostrova Tenerife, 76 km od jižního letiště, v údolí Valle de Guerra. Doporučujeme pronájem auta, nejlépe již po příletu na letišti.

Nejbližší nákupní možnosti jsou v cca 17,5 km vzdáleném San Cristobal de La Laguna. Toto 2. nejdůležitější centrum ostrova a bývalé hlavní město ostrova, bylo pro své památky a budovy ze 17. – 19. století zapsáno na seznam UNESCO.

Stravování

Snídaně jsou podávány v prosklené a prostorné hotelové restauraci s výhledem na moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat