Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Zentral Center

Kanárské ostrovy, Tenerife, Playa de las Américas

Strava Bez stravy, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno
Cena za osobu od 19 500 Kč

Dovolená a golf

Popis

Hotel nabízí v jedné 7 patrové budově celkem 208 pokojů (11 upraveno pro tělesně postižené klienty). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, možnost Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech (za poplatek), restaurace, bar, 3 víceúčelové konferenční místnosti (moderní audio-vizuální zařízení), 2 sauny, půjčovna aut. Na střeše je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi a velká sluneční terasa s lehátky. Hotel má bezbariérový přístup v celém objektu včetně zařízení u bazénu.

Nejbližší pláž se světlým pískem je od hotelu vzdálena asi 800 m.

Sport a zábava

V okolí jsou tenisové kurty a fotbalové hřiště, nejbližší golfové hřiště Campo de Golf Las Américas je 1,5 km od hotelu, možnost vodních sportů na pláži.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj:

Moderně zařízený klimatizovaný pokoj má ve vybavení telefon, trezor (k pronájmu), televizi se satelitními programy, minibar (na vyžádání za poplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů.Maximální obsazenost – 3 osoby (starší 14 let).

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Ostatní

www.hotelzentralcenter.com

Poloha

V jižní části ostrova, 18 km od letiště, v rekreační oblasti Playa de Las Américas.Hotel akceptuje pouze hosty starší 14 let.

Hotel navazuje na obchodní centrum, jehož součástí jsou různé obchody, bary a restaurace, je zde i možnost volnočasových aktivit, kadeřnictví, kino a 2 podlažní podzemní parkoviště pro 1000 vozů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat