Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Kazachstán - Kyrgystán

Kazachstán, Kombinace destinací

Kazachstán - Kyrgystán (hlavní fotografie)
 • Kazachstán - Kyrgystán (fotografie 2)
 • Kazachstán - Kyrgystán (fotografie 3)
 • Kazachstán - Kyrgystán (fotografie 4)
 • Kazachstán - Kyrgystán (fotografie 5)Přejít
  do galerie
Strava
Ubytování Dle popisu
Doprava Letecká
Poznávací zájezdy

Stravování

Dle programu.

Program

 • Nur-Sultan – Almaty – Medea – Šimbulak – Biškek – Ala-Arch – Issyk Kul – Charyn
 • národní parky, hory a jezera
 • ukázky sokolnictví a jezdectví
 • prohlídky, vstupy, výlety a daná strava v ceně
 • česky hovořící průvodce   Program zájezdu:

  1. DEN: Praha – Nur-Sultan (Astana) Dopolední odlet z Prahy (s přestupem) do Nur-Sultanu (dřívější Astany) – hlavního města Kazachstánu. Přílet v nočních hodinách, transfer z letiště, ubytování v hotelu.  

  2. DEN: Nur-Sultan Po snídani prohlídka centra města: náměstí Nezávislosti a nejdůležitější mešita sultána Chazreta. Během okružní cesty městem dále uvidíme: Operu, Centrální koncertní sál, muzeum Kazachstánu, prezidentský palác Ak Orda a Pyramidu míru a souladu – globální centrum náboženského porozumění (včetně vstupu). Navštívíme vyhlídkovou věž Bajterek s krásným výhledem na město. Oběd fakultativně. Prohlídku zakončíme u Chan Šatyr – obřího průhledného stanu (150 m vysoký), který slouží jako nákupní středisko. Volno na večeři (fakultativně) dle doporučení průvodce, nocleh.  

  3. DEN: Fakultativní program – přejezd do Almaty Volno nebo fakultativní program s českým průvodcem (věci v úschovně zavazadel hotelu). Fakultativní program si musí domluvit celá skupina – pokud výlet, tak všichni. Oběd (fakultativně). Odpoledne odjezd od hotelu na vlakové nádraží Nur-Sultan a přejezd do Almaty se všemi věcmi. Večere (fakultativně), je možné využít i restauraci ve vlaku. Varianty fakultativního programu: - EXPO 2017 – pavilon Kazachstánu - Národní historické museum - Autobusová exkurze s průvodcem do Malinovky, do místa pracovního tábora žen (Alžira) ze stalinovské doby – pietní památné místo a muzeum  

  4. DEN: Almaty Ráno příjezd do Almaty, společná snídaně/oběd (v ceně zájezdu) po příjezdu vlaku a odpočinek. Prohlídka Almaty (bývalého hlavního města Kazachstánu): Panfilovův park, katedrála Nanebevzetí Panny Marie, park 1. prezidenta, Zelený bazar a další. Výjezd lanovkou na horu Kok-Tobe nad Almaty (fakultativně), ubytování v hotelu, volno na odpočinek nebo procházku a večeři (fakultativně), nocleh.  

  5. DEN: Almatinské jezero – Medea – Šymbulak Po snídani odjezd od hotelu autobusem na celodenní výlet. Dopoledne Almatinské jezero. Po obědě (v ceně) přejezd do vysokohorského střediska Medea s rychlobruslařským areálem ve výšce 2.200 m n. m. a horské středisko Šymbulak. Jízda lanovkami až do nadmořské výšky přes 3.200 metrů, krásné výhledy, procházka na horní stanici lanovky (vhodné oblečení a boty!). Volno na večeři (fakultativně) a procházku městem nebo odpočinek, nocleh.  

  6. DEN: Almaty – Biškek Časně ráno se všemi věcmi odjezd z Almaty do Biškeku. Po cestě oběd (fakultativně při zastávce). V odpoledních hodinách příjezd do Biškeku a prohlídka hlavního města: Prezidentský palác, památník Nezávislosti, náměstí Ala-Too a další významná náměstí a parky. Biškek je krásné zelené město s mnoha parky a moderní zástavbou. Ubytování v hotelu a večeře ve městě (fakultativně).  

  7. DEN: Národní park Ala Arch – Cholpon Ata Po snídani odjezd autobusem se všemi věcmi na exkurzi do Národního historického muzea, které v té době bude po rekonstrukci a dokončení prohlídky Biškeku. Odjezd do Národního parku Ala Archa – zde oběd (v ceně). Po obědě odjezd do Cholpon Aty k jezeru Issyk Kul, ubytování v hotelu na břehu jezera. Večeře (fakultativně) v hotelu, v pěkné restauraci i s českým pivem.  

  8. DEN: Jezero Issyk Kul – Semenovská soutěska – sokolnictví a jezdectví Ráno možnost koupání v jezeře, aktivní odpočinek (v areálu), odjezd v cca 11 hodin do Semenovské soutěsky do hor, oběd v tradiční jurtě (v ceně). Po obědě vystoupení – přehlídka loveckého a letového umění sokolů v přírodě, dále účast na koňské přehlídce, kde místní jezdci na místních koní předvádějí svoje jezdecké umění. Dále dostihy a další ukázky. Večer návrat do hotelu, večeře (fakultativně) v hotelu.  

  9. DEN: Muzeum petroglyfů – projížďka lodí Dopoledne možnost koupání v jezeře a samostatný aktivní odpočinek. Okolo jezera jsou různé vycházkové trasy. Po obědě (fakultativně), dle počasí, návštěva Muzea petroglyfů a projížďka lodí po jezeře. Večeře v hotelu (fakultativně).  

  10. DEN: Kaňon Charyn – Almaty Po snídani odjezd do kaňonu Charyn, který je „mladším bratrem“ Velkého kaňonu v Americe. Táhne se podle stejnojmenné řeky v délce 154 km a obklopují ho až 300 m vysoké skály. Po obědě (fakultativně) odjezd do Kazachstánu do Almaty a ubytování v hotelu. Večeře (v ceně).  

  11. DEN: Almaty – Praha V ranních hodinách odlet do Prahy. Snídaně klasicky nebo formou balíčku.

Ostatní

Minimální počet účastníků:

10 osob.

Doporučená částka na fakultativní služby: vstupy, jízdné, různé atrakce, stravování nad rámec programu, suvenýry apod. – cca 90 EUR. Pozor – platba je vždy v místní měně!

Změna programu vyhrazena.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kazachstán v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky