Vyhledat zájezd

Hotel Baobab Beach Resort

Keňa, Diani Beach

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Baobab Beach Resort And Spa Hotel
Hotel Baobab Beach Resort & Spa
Hotel Baobab Beach Resort and Spa
Počasí
28 °C - Bouřka
28 °C - Bouřka
Cena za osobu od 40 990 Kč

Dostupných: 362 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Hotel leží v romantickém prostředí stinného chlebovníkového háje na korálovém útesu přímo nad mořem s romantických výhledy na nedozírné plochy Indického oceánu asi 45 km jižně od Mombasy a 55 km od letiště. Unikátem tohoto zařízení je jeho situování v posledním zachovalém zbytku přímořského pralesa na ploše 250 tisíc čtverečních metrů. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 80 minut.

Popis

Hotel se skládá z patrových bungalovů(v přízemí a v patře vždy dva pokoje) a dvoupatrových hotelových pavilonů, které jsou rozesety po celé ploše chlebovníkového háje lemujícího pláž. K vybavení hotelu patří hlavní restaurace a restaurace a la carte obě s výhledem na moře, hlavní bar, bar u bazénu, TV místnost, fitness, aromaterapické zábaly, kosmetický salon, kadeřník, masáž, vířivka, hotelová prodejna, taneční terasa, bazén. Lehátka na travnatých plochách na slunění a u bazénu. WI-FI ve veřejných prostorech zdarma. Hotel leží v závěru překrásné pláže Diani, která je pokryta jemným bílým pískem a rozkládá se přímo před hotelem. Mírná svažitost dna. Koupání oceánského typu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži. Kvalitní potápěčská škola a surfing, windsurfing, tři tenisové kurty s osvětlením, golfové hřiště, (6 km od hotelu), plážový volejbal, stolní tenis.

Ubytování

Účelně vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky mají balkon nebo terasu s výhledem do zeleně hotelového háje a zahrady. Pokoje mají stylové stropy prokládané dřevem a dlaždicovou podlahu. K vybavení pokoje patří vysoušeč vlasů, pokojový trezor, mini chladnička, klimatizace a moskytiéra.

Stravování

Služby all inclusive v klasickém rozsahu, tj. nejen plná penze s nápoji, ale i občerstvení v průběhu dne na barech hotelu.

Ostatní

- jeden z nejoblíbenějších hotelů na pobřeží - exotická poloha na korálovém útesu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat