Vyhledat zájezd

Hotel Diani Reef

Keňa, Diani Beach

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost deště
29 °C - Možnost deště

Exotické zájezdy Dovolená a golf

Poloha

Hotel leží přímo na jednom z nejkrásnějších míst pláže Diani asi 40 km jižně od Mombasy a 50 km od letiště. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 75 minut.

Popis

Třípatrové pavilony hotelu leží na nízkém korálovém útesu přímo nad palmovou zahradou a pláží. K vybavení hotelu patří tři restaurace s mezinárodní, orientální, čínskou a japonskou kuchyní. Obzvláště atraktivní je plážová restaurace s překrásným výhledem na moře. K dispozici je dále pět barů včetně baru u bazénu, dva bazény, vířivka a dětský bazének, skluzavka do bazénu, nákupní pasáž, fitness, wellness centrum s vířivkou, párou, saunou, tělocvičnou, masáže, reflexní a aroma terapie, bahenní zábaly – první svého druhu v Keni, kino. Lehátka na travnatých plochách v hotelové zahradě a u bazénu. Lehátka a slunečníky též na okraji pláže. WIFI zdarma. Zvláštností hotelu je prosklená podlaha haly pod níž je umístěno akvárium.Jedna z nejkrásnějších pláží v oblasti pokrytá bílým jemným pískem a s nízkou svažitostí dna přímo před hotelem. Koupání oceánského typu.

Sport a zábava

Centrum vodních sportů s nabídkou člunů, potápěčského centra, windsurfingu, rybolovu. Pronájem horských kol. Tenis s osvětlenými kurty, squash, 500 metrů od hotelu je 18-jamkové golfové hřiště. Dětská animace, kasino, živá hudba v baru.

Ubytování

Nově vybavené moderní dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky mají balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo na moře. K vybavení pokoje patří TV, přípojka na internet, minibar na vyžádání, vysoušeč vlasů, pokojový trezor, klimatizace, stropní větrák, moskytiéra, kávovar.

Stravování

Služby v rozsahu bufetové polopenze. Možnost příplatku na plnou penzi.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Keňa v lokalitě Diani Beach nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat