Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Papillon Lagoon Reef Hotel

Keňa, Diani Beach

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Papillon Lagoon Reef
Počasí
31 °C - Možnost deště
31 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 35 490 Kč

Dostupných: 500 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Papillon Lagoon Reef Hotel ***+, Diani Beach, jižní pobřeží: Velmi příjemný nově rekonstruovaný hotel se 119 pokoji se nachází přímo na pláži.

Popis

Papillon Lagoon Reef Hotel ***+, Diani Beach, jižní pobřeží: 2 restaurace a 3 bary, obchod, bazén s barem, dětský bazén, kadeřnické služby za poplatek, sluneční terasa. 1 km od hotelu se nachází golfové hřiště.Písčitá s výskytem korálů (cca 700 m od břehu).

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem.

Den 2: PŘÍLET DO MOMBASY: Přílet do Mombasy. Uvítání a transfer mikrobusem do hotelu dle výbě ru. Pobyt se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s programem All Inclusive. Nocleh.

Den 3: POBYT U MOŘE: Pobyt u moře se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s programem All Inclusive. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či šnorchlování s pozorováním korálů, které se v hojném počtu vyskytují necelých 500 m od pobřeží, takže během odlivu je možné dojít pěšky až k útesu a pozorovat bohatý podmořský život (boty do vody nutné). Doporučujeme safari a fakultativní vý le ty. Lze navštívit Mombasu a její staroby lé centrum, dále jsou velmi oblíbené výlety na ostrov Wasini s pozorováním delfínů, rybaření a další výlety.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště v Mombase a odlet do Prahy. Přílet do Prahy

Sport a zábava

Papillon Lagoon Reef Hotel ***+, Diani Beach, jižní pobřeží: Zdarma: šnorchlování, potápěčská lekce v bazénu, plážový volejbal, biliár, animační programy; za poplatek: potápěčské centrum.

Ubytování

Papillon Lagoon Reef Hotel ***+, Diani Beach, jižní pobřeží: Koupelna s WC, klimatizace, telefon, trezor za poplatek 125 KSH/den, balkon nebo terasa. Výhled na moře za příplatek v „Beachfront" pokojích.Možnost ubytování dvou dětí se dvěma dospělými na pokoji.

Stravování

Papillon Lagoon Reef Hotel ***+, Diani Beach, jižní pobřeží: All Inclusive formou bufetu a zahrnuje: snídaně, obědy a večeře, nealkoholické nápoje a alko holické nápoje místní výroby (do 23.00 hod), uvede né sporty zdarma, lehátka a osušky u bazénu, animace.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat