Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Kilifi Bay Beach Resort

Keňa, Kilifi

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Bouřka
32 °C - Bouřka
Cena za osobu od 25 890 Kč

Dostupných: 38 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

Copyright GIATA GmbH.

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Ostatní

Hotel má 50 pokojů. Díky WiFi ve společných prostorách (za poplatek) se mohou hosté připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Je tady obchod se suvenýry a další obchody. Je tady také hezká zahrada. Nachází se zde také TV místnost a knihovna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít vícejazyčný personál a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.
Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Sport a zábava

Objekt má bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Objekt hostům nabízí různé sportovní aktivity, například jízdu na kole/horském kole, tenis a plážový volejbal. Za poplatek je rybaření. Příznivci vodních sportů mají na výběr z těchto aktivit - jízda na kánoi a jízda na kajaku. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například stolní tenis, kulečník a šipky. V hotelu je také wellness zóna s masážemi (zdarma). Objekt dále nabízí živou hudbu, diskotéku a miniklub.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat