Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sandies Coconut Village

Keňa, Malindi

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Možnost deště
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Popis

Sandies Coconut Village ***+, Malindi, severní pobřeží: 2 restaurace, bar, bazén s lehátky, zapůjčení plážových osušek, obchody, TV SAT v recepci, telefon, internet, směnárna, business centrum, disko v sousedním hotelu Tropical Village, za poplatek: lázeňské centrum v sousedním hotelu Dream of Africa (masáže, salon krásy, fitness centrum, bazény se slanou vodou), prádelna, hlídání dět.Bílá písečná pláž přímo u hotelu, v blízkosti hotelu podmořský národní park Malindi Marine.

Sport a zábava

Sandies Coconut Village ***+, Malindi, severní pobřeží: Vodní aerobik, strečink, vodní gymnastika, lukostřelba, plážový volejbal, stolní tenis, za poplatek: turistické centrum s nabídkou výletů, centrum vodních sportů v sousedním hotelu Sandies Tropical Beach Resort (potápěčské centrum PADI, windsurfing, katamarány, kánoe, plachtění, rybaření).

Ubytování

Sandies Coconut Village ***+, Malindi, severní pobřeží: Koupelna s WC (sprcha, bidet), fén, individuálně nastavitelná klimatizace, stropní ventilátor, moskytiéra, trezor, lednička, balkon nebo terasa.Maximálně 2 osoby na pokoji základní kategorie. 2 dospělí a 1 dítě možno v pokoji za příplatek.

Poloha

Sandies Coconut Village ***+, Malindi, severní pobřeží: Příjemný menší hotelový resort s rodinnou atmosférou se 45 pokoji vybavenými v typickém swahilském stylu umístěnými ve dvoupatrových bungalovech se nachází cca 2 hodiny jízdy od letiště v Mombase a pouhých 5 minut od města Malindi.

Stravování

Sandies Coconut Village ***+, Malindi, severní pobřeží: All Inclusive (zahrnuje snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo, víno, snacky během dne, lehátka u bazénu i na pláži, zapůjčení osušek na pláži, denní cvičení (aerobik, strečink, vodní aerobik), neprofesionální vybavení na windsurfing, kánoe, plážový volejbal, fotbal, knihovnu, stolní tenis, disko, animační programy. Ostatní sporty za poplatek.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem.

Den 2: PŘÍLET DO MOMBASY: Přílet do Mombasy. Uvítání a transfer mikrobusem do hotelu dle výbě ru. Pobyt se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s programem All Inclusive. Nocleh.

Den 3: POBYT U MOŘE: Pobyt u moře se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s programem All Inclusive. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či šnorchlování s pozorováním korálů, které se v hojném počtu vyskytují necelých 500 m od pobřeží, takže během odlivu je možné dojít pěšky až k útesu a pozorovat bohatý podmořský život (boty do vody nutné). Doporučujeme safari a fakultativní vý le ty. Lze navštívit Mombasu a její staroby lé centrum, dále jsou velmi oblíbené výlety na ostrov Wasini s pozorováním delfínů, rybaření a další výlety.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště v Mombase a odlet do Prahy. Přílet do Prahy

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Keňa v lokalitě Malindi nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat